Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
Shichi'lik kaldırılınca ne yapacak acaba Hancock? Şu anda hükümet shichi diye elleşmiyor adasına. Ama Shichi'lik kaldırılınca adaya bir denizci harekatı başlatabilirler. Bu durumda Hancock adayı boşaltabilir ama bir ada dolusu kadınla nereye gidecek? Acaba Luffy ne yapar böyle bir durumda?
Shichilik kaldırıldı ama Hancock'un gerçek gücünü henüz göremedik. Muhtemelen Wano'ya gelecektir tayfasıyla Luffy'ye ne kadar adam olursa o kadar çok destek olur.

Boa Hancock serideki en seksi kadın karakter ayrıca Shirahoshi ile birlikte en güzel kadın olduğu da herkesçe biliniyor. Yavru hayvanları tekmelemesi en kötü yanı. Luffy için yapmayacağı şey yok. Her şeyin suyunu çıkaran Charlotte Smoothie ile kapışmasını dört gözle bekliyorum. Biri suyunu çıkarıyor diğeri taşlaştırıyor. Wano da göreceğimizi düşünüyorum.

Luffy'nin aldığı son power up'dan sonra Hancock'a dair beklentilerim daha da arttı bunun kardeşleri bile hakiyi çok değişik şekillerde kullanıyorlardı. Rayleigh ile de küçük bir geçmişi var. Haki konusunda Mihawk ile birlikte en yetkin Shichibukai olmasını bekliyorum. Ama klasik Oda çok fena harcayabilir bu karakteri reverie Shichibukai mevzusunda.

Luffy'nin aldığı son power up'dan sonra Hancock'a dair beklentilerim daha da arttı bunun kardeşleri bile hakiyi çok değişik şekillerde kullanıyorlardı. Rayleigh ile de küçük bir geçmişi var. Haki konusunda Mihawk ile birlikte en yetkin Shichibukai olmasını bekliyorum. Ama klasik Oda çok fena harcayabilir bu karakteri reverie Shichibukai mevzusunda.
Bir sbs'de gücü için övgü yapmıştı sanırım. Adasına bir amiral yollanacağını düşünmüyorum, ama dandik bir buster call'ya da paket olmaz, rahat olmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık