Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bleach'te En Sevdiğiniz Beş Karakter

Quincylerin derinleşecek zamanları bile olmadığı için direk harcanmak için yaratılmış karakterler çoğu.Üç tanesini Zaraki bir başkasını Yamamoto görür görmez teklesin diye varlar.Elitler falan da tanrısal yaratıklar derinleşecek insani tarafları pek yok.Tabii biraz da karakterleri anime olarak görmediğimiz için bize öyle geliyor.Yoksa çoğunun kişiliği oturaklı.

Şöyle bir listeme baktım da hiçbir değişiklik olmamış.Yeni karakterlerden bir liste yapmak daha doğru olur.Çünkü Zaraki,Byakuya gibi karakterlerin yerine kimseyi koyamıyorum.Espadalardan dahi.
Sadece espadalar da değildi ki. Mesela fraccionların ve eski espadaların bile geçmişi ve kişilikleri gayet iyi işlenirken quincylerde bu durum yoktu ya da çok daha az vardı. Ben listeme baktım da değiştireceğim birini bulamadım.

O arc yüzünden bıraktım ya mangayı yoksa eğlencesine okuyordum. Animesi falan çıkarsa izlerim işte.. :D
Tek tek bölüm beklemek sıkıcı da olsa bence manganın son arcı baya başarılı. Yavaş yavaş okumalısın bence. Çünkü anime ne zaman çıkar belli değil ve mangaka iyi iş yapmazlarsa yaptırmaz animesini.

Urahara, Ulquiorra, Kenpachi, Aizen, Kyoraku dicem sanırım. Tabi Gin ve Yoruichi'nin de yeri ayrıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık