Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

@Millennium Wizard

Romanına bakarken güzel bir şey buldum. Aizen ve Ukitake'nin konuşması zaten çoğu kişiye şüpheli geliyordu.

Hisagi, Aizen’in Soul Society’den kaçarken Kaptan Ukitake’ye yönelttiği üstü kapalı konuşmayı hatırladı.

Şimdi düşününce Hisagi o sözlerin manasının farklı olduğunu anladı.

Başlangıçta hiç kimse gökte değildi. Ne sen, ne ben, ne de tanrı.

Aizen neden Ukitake’yle konuşurken ‘’sen’’ diye vurguladı. Kaptan Ukitake gökte durabilecek nitelikte miydi? Aizen, Kaptan Ukitake’nin içinde Reiou’nun bir parçası olduğunu biliyordu.

Aizen'in ikisininde ''gökte durmadığını'' söylediği kısmı tekrar hatırladı, ne Aizen ne de Ukitake başlangıçta tanrı olamazlardı diye düşündü.

Hisagi hemen kafasında konuşmanın devamını canlandırdı; ''ama gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk.'' Demek... Reiou en başından beri ölüydü.

Haydaa muhtemeş detay :sapkali:.Bu Foreshadowinglere bayılıyorum ya.50.bölümde anlatılan gizli ve küçük bir detay 500 bölüm sonra etkisini gösteriyor.SNK,Game of Thrones,FMAB gibi yapımlar da böyle zirveye çıkıyor zaten.Ama Aizen,Ukitake tehdidi için neden bir önlem almadı acaba.Yoksa Wonderweiss'i hem Yamamoto hem de Ukitake için mi kullanacaktı...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık