Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Animesinde fillerları bile güzel olan birkaç nadir animeden biridir. Baya komik ve zevkliydi ne kadar canonları aratsa bile. Tek nefret ettiğim karekter Yamamato olsa gerek. Yhwach'ın 5 potansiyel tehlikelisi arasında bile olamayan bir balonun tekiydi zaten. Güç konusunda "zirveyim dedi" ama "zirve'nin gerçek anlamını" ölüm şekliyle öğrenmiş oldu. Hani Vinci ölürken "Daha yeni ressam olmaya başladım" dediği gibi Yamamato da ölünce "Daha yeni 'Zirve'nin ne demek olduğunu anladım' " demiştir bence. Ama Türklerin bir deyimi vardır "Geçti bolunun pazarı" diye hani atalarımız yine haklı çıktı...

Son düzenleme:
Aslında Mayuri ile kapışmasında senin teknolojinmi benim gücümmü dedi tam bişeyler yapıyordu quincy vurdu ordan sonra birdaha denemedi yanlışda hatırlıyor olabilirim :)
Doğru teknolojiyi zorlayacaktı orada reiatsuyla sanırım.Ama uzatmadı mangaka.
Mayuri de çok zeki ellerindeyken yaş tahtaya basmaz.Vasatın üstü biri olsa beni bunla mı durdurmaya çalışıyordun çok komikmiş der kurtulabilirdi bile.

Mühürden kurtulmasını mı bekliyordun ki anlamadım.Çözmediler mührü sadece ufak bir parçasını açtılar.Kurtulsa dönüşü yok çünkü benim mekanıma ruhlar topluluğuna hoşgeldin diyor adam o halde bile ona ait olduğunu düşünüyor.Çözecek bir gün belli ki durduğu şekilde bile güçleniyor.
Ben olayı değil kurguyu eleştiriyorum.Tıpkı arkasından kendisine kol sokulan madara gibi :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık