Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Kubo sürekli hastayım diye dert yanmıyor muydu? Nereden esmiş acaba yeniden çizme başlamak.
Bence Bleach'ın devamı olmasın artık. Başka bir konu bulsun. Naruto denedi, olmadı.

@Kaizokuo Naruto'nun en güzel, en sert ve atmosferi hoş olan bölümleri ilk arc. Yani ilk 15-20 bölüm. Ben fanı olarak en çok o kısımları beğeniyorum.
Ben yukarıda şeyden bahsetmiştim mesela. İlk bölüm iyi. Ondan sonra Zabuza Arc'a kadar orta seviyede bölümler var. Konahamaru bölümü, kedi yakalama görevi, zil testi falan. Zabuza Arc genel olarak iyi bir arc. Ama Chunin Exam Arc serinin zirvesi gibi bir şey.

Ben yukarıda şeyden bahsetmiştim mesela. İlk bölüm iyi. Ondan sonra Zabuza Arc'a kadar orta seviyede bölümler var. Konahamaru bölümü, kedi yakalama görevi, zil testi falan. Zabuza Arc genel olarak iyi bir arc. Ama Chunin Exam Arc serinin zirvesi gibi bir şey.
Onlar ilk 3-4 bölüm ya, sonra Zabuza arc başlıyor zaten. Serinin zirvesi de Zabuza arc bana göre. Chuunin sınavları da iyiydi tabii ki. Bence seri savaş arc'a kadar çok güzel getirdi. Neyse ama konu bu değil.

Sabah sabah gelen Ichimaru Gin özlemi. :(

En la edición #18 de la revista Weekly Shounen Jump se ha anunciado que el mangaka Tite Kubo va a empezar un "nuevo proyecto". No se ha revelado qué es el proyecto ni cuándo se va a estrenar. Se espera que en la siguiente edición de la revista se revelé mas información.

Weekly Shounen Jump dergisinin 18. sayısında mangaka Tite Kubo'nun "yeni bir projeye" başlayacağı açıklandı. Projenin ne olduğu veya ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil. Derginin bir sonraki sayısında daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

@Millennium Wizard sence ne çıkar manganın devamı olabilir mi yada anime ?

Bilemiyorum haberleri takip etmiyorum.Tek sayılık manganın devamı olabilir seri yine aynı evrende geçiyordu.

One piecede güncele gelince bleach naruto arasında kaldım ikisini izledim 8 9 bolum filan sarmadı ikiside death note izledim 2. Bölümden sardı ama 37 bölüm
One Piece, Bleach, Naruto arasında en iyisi Naruto anime olarak. Filler bölümleri atla, arkanı yaslanıp izle. Tabii bir de hxh 2011 var izlemen gereken

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık