Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Serinin devamı olarak roman mı çıkardılar bunların geçtiği ?
Evet ara ara çıkıyor takip etmesi zor aylar sonra farkedebiliyorsun.Çevirisi de ing olarak hemen gelmiyor galiba.Nette bulduklarımı okudum ama eksikler olabilir bu konuya metni atılmıştı ama yazdıklarım yeni çıkanlarla alakalı olabilecek şeylerdi.

Son düzenleme:
Onu biraz zor öğreniriz gibi artık.Hollow,quincy shinigami her türden bir eleman yaratmışlar İchigo'nun hollow formuna benziyormuş.Soyluların yeni kral adayı onunla dövüşecekler sanırım. Bu arada İchigo'yu kurtaran kişi Ukitake olmuş.Ukitake kendini feda etmese yeni kral olarak İchigo'yu zımbalayıp koyacaklarmış kral gibi belki de öldürerek.Ukitake kralın ölmemesini sağladı Yhwach da planlarını değiştirdi kralı emdi ve İchigo bu sayede kurtuldu.Yoksa kan alacaklarmış. :)
Mangaya çıkartsalar kaç bölüm çıkar tahmini ?

Mangaya çıkartsalar kaç bölüm çıkar tahmini ?
Onun hesabı bilmem yapılabilir mi ama 50 sayı çıkar herhalde yine bir.Çok şey var aslında bazıları da şu an için önemli değil.Zombi Luppi Grimmjow'u görmüş intikam için saldırıyormuş falan Grimmjow tekrar tokatlayacak herhalde ölüsünü de vs öyle şeyler.Quincy kızlardan ikisi ölmemiş araştırma dairesindeki quincy cesetlerini çalmaya çalışıyorlarmış bu tarz bilgiler.

Bleach'in filmini izledim gecen,(filmi varmış şaşırdım).Sonra ulan ben ne izledim dedim.

Keşke devamı olaydı iyi olabilirdi ozaman.

Hepsi değil 5 aile içinde en önemli olanı bunu yapıyormuş.En soylu aile kısacası.Onun başı pislik çıkıyor karısını öldürmüş.Tousen fb kısımlarındaki karısıymış.Onun dışında ssde soylular hiç sevilmiyormuş diğer rukongaide vs Byakuya dahil.Sadece Yoruichi her kesim tarafından seviliyormuş.
Bilgilendirme için teşekkürler.

Yine bu bilgiler romanda geçmiş sanırım.Bu ilgi çekici olabilir.

Quincylerin tehlikeli 5 potansiyelinin sıralaması.

1 - İchigo
2 - Zaraki
3 - İchibei
4 - Aizen
5 - Urahara

Bu elbette güç değil ama potansiyellerinden dolayı korkulan isimlerin derecesini gösteriyor.Zaraki'nin yeri benim için şaşırtıcı olmuştu.Zaraki fanlarına duyurulur.

Mangada sadece İchigo'nun potansiyellerin başı olduğu ve düşmanın herkesten çok ondan çekindiği söylenmişti.Nitekim onun hapis kalmasını bekleyip o zaman işgali başlatıyor Yhwach.

Ondan sonra en çok çekinilen kişi Zaraki sanırım bilinmezlerle dolu olduğu için.Aslında nedenleri de yazıyordu İchibei - Bilgelik gibi ama net olması için tekrar bir bakmam lazım.

1 - İchigo
2 - Zaraki
3 - İchibei
4 - Aizen
5 - Urahara

Bu elbette güç değil ama potansiyellerinden dolayı korkulan isimlerin derecesini gösteriyor.Zaraki'nin yeri benim için şaşırtıcı olmuştu.Zaraki fanlarına duyurulur.

Mangada sadece İchigo'nun potansiyellerin başı olduğu ve düşmanın herkesten çok ondan çekindiği söylenmişti.Nitekim onun hapis kalmasını bekleyip o zaman işgali başlatıyor Yhwach.

Ondan sonra en çok çekinilen kişi Zaraki sanırım bilinmezlerle dolu olduğu için.Aslında nedenleri de yazıyordu İchibei - Bilgelik gibi ama net olması için tekrar bir bakmam lazım.
Yanlış hatırlamıyorsam
Urahara-Zeka
Aizen-Reiatsu
İchibei-Bilgelik
Zaraki-Güç
İchigo-Melez (hollow quincy fullbringer herşeyden var)
oldukları içindi heralde ancak sıralamasını bilmiyordum öğrenmiş oldum.
İchigo torpilli olduğu için onu saymazsak Reis birinci sırada yer alıyor :D

1 - İchigo
2 - Zaraki
3 - İchibei
4 - Aizen
5 - Urahara

Bu sıralama rastgele olmadığına eminmisin, mangada geçti bu bence en güçlü 5 bu ama sıralama rastgele.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık