Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Mangasını okudum ben.Animesinde ise dövüşlere baktım.
Baştan sona animesini izlemeden Bleach'ten tam olarak zevk alamazsın.Anime mangasından daha iyi çünkü mangaka birebir ilgilenerek sahnelerin çoğunu onaylayarak yayınlattı.Gazı,dramı vs tamı tamına yansıtan inanılmaz müzikler de cabası.Shirosaki'yi sıradan bulmuş olman bu yüzden muhtemelen.Benim açık ara en çok sevdiğim anime karakteriydi bir zamanlar.

Baştan sona animesini izlemeden Bleach'ten tam olarak zevk alamazsın.Anime mangasından daha iyi çünkü mangaka birebir ilgilenerek sahnelerin çoğunu onaylayarak yayınlattı.Gazı,dramı vs tamı tamına yansıtan inanılmaz müzikler de cabası.Shirosaki'yi sıradan bulmuş olman bu yüzden muhtemelen.Benim açık ara en çok sevdiğim anime karakteriydi bir zamanlar.
Mangaka ilgilenmiş ise olabilir o zaman.Genelde mangakalar sallamıyor pek animeleri.

Karşı çıkmam.
Bende karşı çıkmam.

Çünkü mangaka adamı öyle bir çizmiş ki bir ara bilgiler içinde saçlarını çizmek için çok uğraştığı geçiyordu.Daha sonra adamın saç stilini değiştirdi mangaka.Bu sadece çizim tarafı.Kişilik tarafı da zaten çoğu kişinin aşırı derecede fanı olmasını sağlayan tarafı.

Bende karşı çıkmam.

Çünkü mangaka adamı öyle bir çizmiş ki bir ara bilgiler içinde saçlarını çizmek için çok uğraştığı geçiyordu.Daha sonra adamın saç stilini değiştirdi mangaka.Bu sadece çizim tarafı.Kişilik tarafı da zaten çoğu kişinin aşırı derecede fanı olmasını sağlayan tarafı.
Aynen, hatırlıyorum o muhabbeti. Benim tek fanı olduğum karakterdi misal.

Zaraki'nin seslendirmeni felan da ayrıydı. Hele o ilk İchigo'ya karşı savaşmaya geldiği sıra felan. Karizma akıyordu ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık