Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Hayır bakmadım.Çıktı çıkacak dendi üzerinden çok zaman geçti iyice soğuttular arayı.Nette İngilizce özet vardır heralde.Kaynak bulursam atarım.
Geçenlerde de ilk kitap çıktı denmişti. Düğün falan anlatıyor diye dikkatimi çekmemişti ama bunda güzel bilgiler var gibi görünüyor. Haftalık bölüm olarak çıkacakmış. Ne kadar sürer bilmem.

Geçenlerde de ilk kitap çıktı denmişti. Düğün falan anlatıyor diye dikkatimi çekmemişti ama bunda güzel bilgiler var gibi görünüyor. Haftalık bölüm olarak çıkacakmış. Ne kadar sürer bilmem.
Güzel bilgiler var çok kritik bilgiler değil ama ilginç olanlar.İchibei hayata dönmüyormuş sadece hepsi için aynısı geçerliymiş falan.

Bak mesela Harribel'den bahsetmiş mangaka.Seri bitmese daha oraları bizzat çizecekti romanda bahsettiğine göre.Adam Harribeli tutsak olarak gösterip seriyi bitiriyor.Yapacağı iş değil bariz müdahale var.Yhwach öldü de hızlıca geçildi yine bu yüzden.Yoksa ölmesi bile en az 5 sayı sürecekti.Neyse yav yazdıkça sinirlerim bozuluyor. :/

Yhwach zaten hayvan gibi güçlüydü bir de Yamamoto'nun bankaisini aldı üstüne Ruh kralın gücünü emdi. Ama hiçbirini göremedik.
Yhwach vs Aizen olsa kim kazanırdı sizce ?

Güzel bilgiler var çok kritik bilgiler değil ama ilginç olanlar.İchibei hayata dönmüyormuş sadece hepsi için aynısı geçerliymiş falan.

Bak mesela Harribel'den bahsetmiş mangaka.Seri bitmese daha oraları bizzat çizecekti romanda bahsettiğine göre.Adam Harribeli tutsak olarak gösterip seriyi bitiriyor.Yapacağı iş değil bariz müdahale var.Yhwach öldü de hızlıca geçildi yine bu yüzden.Yoksa ölmesi bile en az 5 sayı sürecekti.Neyse yav yazdıkça sinirlerim bozuluyor. :/
Dandik seriler için yer açıldı bence. Çok saçma bitti, bitirildi. Üzücü oldu o kadar takip ettikten sonra.
Yhwach zaten hayvan gibi güçlüydü bir de Yamamoto'nun bankaisini aldı üstüne Ruh kralın gücünü emdi. Ama hiçbirini göremedik.
Yhwach vs Aizen olsa kim kazanırdı sizce ?
Yhwach Aizen'in içinden geçti diye hatırlıyorum ben.

Çakma Bach gitti Zarakiyi tokatladı ya la.Gerçeği de gitti Yamamatoyu yendi.Ben şok.
Güç seviyesi inanılmaz yukarı çıkacak.

Yukarıda Aizen vs Yhwach konusu geçmişti.
Aizen ilüzyon yeteneğini kullanmadan Ishin ile denk gidiyordu. Evrim geçirince üstün hale geldi. Bana kalırsa Aizen'in son hali(canavar formu) anca Yhwach'ın en güçlü adamları gücündedir. Çok bilgi vermekte istemiyorum spoiiler yeme diye.

Tabi işin içine shikai ve bankai girince durum farklı bir hal alır.

Ekleme
Tabi Yamamato bankaisini kaptırıyor yani shikai ile Yhwach karşısına çıkıyor ve tekleniyor. Bankai olsa o anki Yhwach karşısında galip gelirdi bana kalırsa.

Son düzenleme:
Güç seviyesi inanılmaz yukarı çıkacak.

Yukarıda Aizen vs Yhwach konusu geçmişti.
Aizen ilüzyon yeteneğini kullanmadan Ishin ile denk gidiyordu. Evrim geçirince üstün hale geldi. Bana kalırsa Aizen'in son hali(canavar formu) anca Yhwach'ın en güçlü adamları gücündedir. Çok bilgi vermekte istemiyorum spoiiler yeme diye.

Tabi işin içine shikai ve bankai girince durum farklı bir hal alır.

Ekleme
Tabi Yamamato bankaisini kaptırıyor yani shikai ile Yhwach karşısına çıkıyor ve tekleniyor. Bankai olsa o anki Yhwach karşısında galip gelirdi bana kalırsa.

Ywach dediğin Bach herhalde.Bankaisi olsa kimse yenemez.Yamamotoyu.

Şimdi iki Kenpaçi kapıştı.Ben.o hatunu baya güçlü bekliyordum ama en güçlülerinden biri beklemiyordum şahsen.

Ywach dediğin Bach herhalde.Bankaisi olsa kimse yenemez.Yamamotoyu.

Şimdi iki Kenpaçi kapıştı.Ben.o hatunu baya güçlü bekliyordum ama en güçlülerinden biri beklemiyordum şahsen.
Herşeye Kadir ve Herşeye gücü yeten birileri illa ki vardır.

Unohana oldukça güçlü. Bana kalırsa Shikai ile dövüşen Yamamoto'yu yener.(Tek kollu ise)

herhangi bir manga gelecek/gecmis karisirsa isler sarpa sarar. bleach'te boyle oldu. gelecek/gecmis konseptini 1 mangaka bile oturtamadi. yazik oldu mangaya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık