Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

zarakinin 1 bölüm önce bu adamı teklemesi lazımdı her bölüm atladıkca sanki zaraki küçümseniyormuş gibi hissediyorum

Çocuğu küçümseyip duranlar anlamıştır herhalde niye eli cebinde gezdiğini.Ortamı tamamen manipüle edebiliyor ve yaralarını iyileştirebiliyor.Bu bile başlı başına sorun.Üstelik as nodt gibi volstandig açınca birşeyler daha yapar gibi görünüyor.

Zaraki gelecek bölüm yada diğer bölüm göz bandını açar ortalığı duman eder.Zanpaktou özelliklerini kubo hemen göstermez diye düşünüyorum.Başka bir rakibe saklayacak gibi duruyor ama hiçte belli olmaz.

Adam hala 2 eliyle kılıç kullanmıyor.Unohana bu konuda onu azarlıyordu.Öldürme sanatı diye 2 eliyle kullanmayı da tamamen öğrenmiş olabilir.Tabii eğer şu an eskiden olduğu gibi zevkine dövüşmüyorsa kullanmayacaktır.

zaraki yi görmek iyide o kadar eğitimden sonra unohana öldükten sonra böyle bir veleti tekler diye düşünüyordum olmadı:( çocuk mu güçlü zaraki mi agırdan alıyo merak ediyorum:gamyon:

Kenpachi shikai demesin ya la bu çocukta. Tamam çocuk sağlam (Allah için beklediğimden fazla çıktı. Kendini iyileştirmesi filan.) ama Zaraki'yi bu kadar zorlamasın yahu.

Roronoa Zoro

He Zaraki'de Tanrı zaten. Çocuğun Tanrısal gücü var, Aizen'den çok daha öte. Tek zayıflığı fiziksel olur onun dışında bu adamı yenecek kimse olmaması lazım. Ama hadi neyse.

zaraki yi görmek iyide o kadar eğitimden sonra unohana öldükten sonra böyle bir veleti tekler diye düşünüyordum olmadı:( çocuk mu güçlü zaraki mi agırdan alıyo merak ediyorum:gamyon:
Çocuk güçlü üzülmeyin inandırın artık kendinizi sorun zarakide değil :D

Kuboyu tanıyorsam eğer sırf bir karede bir karakterin ağzını çiziyorsa onda birşeyler vardır.Daha önce bu kullanımı Aizen ve Byakuya üzerinde net bir biçimde yaptığını hatırlıyorum ;)

Tabii sizi yanıltmasın zaraki artık tam bir hayvan.Ss onu durduramayız diye çekiniyor.Kolayca kazanmasıda şaşırtıcı olmaz.

Roronoa Zoro

Bu çocuk kendini neden tanrı olarak felan hayal etmiyor? Ya da şu ruh kralı mıydı neydi o olarak?

Olacak iş değil. Acaba beklenti yükselttiği için mi böyle oldu? Zaraki hiç mi hiç sarmıyor yahu :confused:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık