Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Black Sails (2014-2017)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ne zamandır dizi izlemeyi bıraktım ama bu dizi aklımda hep, eğer başlarsam buna başlarım herhalde. Eline sağlık konu için.

En sevdiğim dizi. Yeni bölüm çıkmış haberim yok. :ehe:
Flint ve John Silver favori karakterlerim. Define Adası'nı yıllar sona tekrar okutturacak bana bu dizi.

Herkesin katıksız bilmemney çocuğu olduğu bir dizi izlemek isteyen herkese öneririm. Kişisel çıkarlar o kadar ön plandaki herkes en yakın olduğu insanların hayatının icine etmekten geri kalmıyor. İkinci kez düşünmüyor bile.

Mükemmel

Not: Şuan son bölümü inmekte , ortalık çok karışacak yine

İlk bölümünü izledim. Hatta yarısın da kapatmıştım nedense aşırı uzun geldi sıkıldım mı ne anlamadım ama kaliteli dizi harbi... :)

İlk sezonun ilk 4 bölümüne 10 üzerinden 7 verilirse kalan 4 bölüme 8 puan 2. ve 3 sezona 9 puan veririm.İlk 3 4 bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz monoton gibi.Bugünkü çıkan bölümü sürekli dakikaya bakarak izledim bitmesin istedim :)
Doğrudur. Çok yarım bıraktığım dizi oldu benim ya belki bir daha bakarsam sarar büyük ihtimal...

diziyi başından beri izlerim acayip de severim ama bi sıkıntısı var işte. tempoyu sürekli yükseltiyor yükseltiyor. sezon finalinde zirve yapıyor. sonraki sezonun başında hep bi şekilde tempo dibe vuruyor. sonra yine aynı şey. ya madem acayip heyecanlandırdın yok büyük olaylar kopacak dedin. devam etsene oradan. türk dizisi gibi hep olaylar bi şekilde erteleniyor. ama en sevdiğim diziler arasında tabi :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık