Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

İlk İmparator'un nasıl uç bir gücü var ki son çare olarak geri getiriyorlar. Ama yinede şeytan kaybetmez, kaçar gider ve finale kalır.

Yami'nin büyü gücü sıralamasında en tepede şeytan var, en altta Asta var. Döngüde birbirlerini tamamlıyorlar. Şeytan=Asta!

Birinci imparatorun kişiliğini görme şerefine nihayet erişiyoruz. Asta'nın biraz daha olgun hâlini bekliyorum.

Aster'in de adı kaldı Asta. İnternette her yerde Asta diye geçiyor. Asta'nın söylenişi daha komik en azından.

Son kısımda Oscar Wilde göndermesi varmış.
Not sure if it has been mentioned in this thread, but the end of this chap is a reference to Oscar Wilde’s fairy taleThe happy king. In the story the king statue has jewels taken away from him by his bird partner in order to help his city and thus dies. It seems like it’s the reverse here, where the bird in Nero is bringing the jewels to bring the king back to life. If this is a reference to Wilde then Nero is prob not the first magic emperor, but his partner
Kaynak anlamında link:
https://www.reddit.com/r/BlackClove...over_chapter_202_links_and_discussion/el8xsv3

Sonunda şeref etti. Black Cloverın en güçlü ilk büyücü imparatoru kişiliğini çok sevdim nero-chana aşık oldum. Şimdi devil düşünsün tek atmaya geliyor.

Seriyi önerir misiniz? Bir ara ilk sayısını okumuştum ama pek ilgi çekici gelmemişti, oradan buradan alınmış konseptlerle ortaya karışık bir shonen gibi geldi bana. Ama takip ettiğim fazla seri olmadığından takip etmeyi de düşünmüyor değilim yoklukta gideri var mı?

Seriyi önerir misiniz? Bir ara ilk sayısını okumuştum ama pek ilgi çekici gelmemişti, oradan buradan alınmış konseptlerle ortaya karışık bir shonen gibi geldi bana. Ama takip ettiğim fazla seri olmadığından takip etmeyi de düşünmüyor değilim yoklukta gideri var mı?
Kesinlikle okumalısın seri üstüne koyarak gidiyor . Animesi pek iyi değil mangasını okumalısın

Nero'nun kız olduğunu spoilerdan öğrenince uzun bir whaat çektim. Hoş gelmiş sefa getirmiş dişi karakter. Kişiliği de çok iyi, standart sürüm ama olsun, yakışmış. Birinciyi gölgede bıraktı benim için. Buradan sonra artık Tabata'da. Nero'yu iyi inşa eder umarım. Şimdiden çok sevdiğim bir karakter oldu.

Keyifli bir seri. Dişi karakterleri geri planda bırakmayan mangaları sevdiğimden beğeniyorum ben. Hikâyesi pek yok henüz, daha doğrusu beni takip edebileceğim kadar sarmıyor ama daha genç bir seri zaten, zamanla iyileşebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık