Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 2. ÖDÜLLÜ "Zürefa Düşkünü" One Piece Yarışması

21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 22:00'de yarışmaya katılacak mısın?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu yaptığım son yarışmadır; yenisi gelmeyecek, eskisini idareli kullanın, her gün bakımını yapın ki bozulmasın..

Yarışmayı yaparken toplu duyuru yapılıyor ki herkes haberdar olsun, ki birçok üye onu da görmüyor; çünkü bildirimi kullanmayı bilmeyen çokçası var ve sonradan gördüm diyorlar genelde.

Bu noktada bir yarışma duyurusu yapılıyor; özellikle neden tavır aldıklarını anlamadığım birkaç kişi; bildirim geldi, bana bildirim gelemez, rahatsız oldum, şu konuyu görmeyecem bi yere alın vs vs. yorumlar yapınca yenisini yapma isteğimi güzelce törpülemiş oldular. Teşekkürler.

Normal hayatın saçmalıklarını şurada çekmeyiz; eğlence üzerine bir forum diyerek geldiğim bu forum bildiğin kariyer merkeziymiş; özellikle rahatsız olan kitle için. Benim hatam çok pardon.

Bu arkadaşlar sanal platformda nicklerine hayattaki gibi; nicklerini yaşatmak eğiliminde olan kimselerdir. Gerçek hayatla bağları kopuk olduğu için hiç olmazsa sanal alemde bir adımız olsun, şanımız yürüsün diyorlar sanırım. Arkadaşlara bundan sonra inanılmaz rahatsız edici yarışma duyuru bildirimini almayacaklarını belirterek, fazla da uzatmadan Sanal Kariyerlerinde başarılar dilerim.

Nick nick vermedim arada kaçırdığın atladığım olur diye; çok merak eden yorumlardan bu kitleyi bulabilir.

Son düzenleme:
@Shiki
Hayatta het daim bizle paralel düşünmeyen insanlar karşımıza çıkacak. Ne yani onlar var diye kendimizi gerimi çekelim?! Hayat onlara rağmen devaam ediyor. Hemen pes etme.. Elbetteki tekrarlamamak da senin tercihin, buna diyeceğim yok ama bir kaç kişi için yapma bunu.

Ben yaptığın bu etkinliği olumlu karşılıyorum. Foruma farklı ve güzel bir hava katıyor. Yöneticiler engel olmuyorsa, devam etmen beni muylu eder.

Puanım çok düşük geldi soruların yüzünden :D Yapmaya devam et.Yarışma olduğu için herkese bildirim gidiyor ister katıl ister katılma.Konuyu takip etmezsin olur biter.Son olarak yine sorulara daha özen gösterip biraz daha düzgün sorular yapmaya çalış.:good:

Şu bildirime, konuya laf atmalar cidden gereksizdi. Zaten tepkimi de koydum.

Yahu forumda bin tane konu oluyor yan tarafta millet gelip yanda görmekten rahatsız oluyorum diye şikayet ediyor. Ufacık 2 bildirim için rahatsız oluyorum diye şikayetçi oluyor.

Dediğim gibi çok gereksiz anlamsız tepkilerdi. Neden, niye yaptıklarını anlamadım. Çoğu da forumda hep gördüğüm kişiler. Biraz boş yaptılar açıkçası.

Etkinliğe devam et ama dediğim gibi eleştirileri dikkate al daha güzel olsun. İnsanların beğendiği şeyleri daha da öne çıkar. Devam et işte takma 2-3 kişiyi. Ankete katılanların %86'sı katılmak istemiş. İyi bir oran. Tamamen katılanların sayısını artırmak da senin elinde. Geçen yorumumda iki anahtar şeyi söyledim sana.

@Shiki
Hayatta het daim bizle paralel düşünmeyen insanlar karşımıza çıkacak. Ne yani onlar var diye kendimizi gerimi çekelim?! Hayat onlara rağmen devaam ediyor. Hemen pes etme.. Elbetteki tekrarlamamak da senin tercihin, buna diyeceğim yok ama bir kaç kişi için yapma bunu.

Ben yaptığın bu etkinliği olumlu karşılıyorum. Foruma farklı ve güzel bir hava katıyor. Yöneticiler engel olmuyorsa, devam etmen beni muylu eder.
Yahu pes edilecek bişi değil :D eğlenceden istediğim verimi alamadım o kadar:D

Puanım çok düşük geldi soruların yüzünden :D Yapmaya devam et.Yarışma olduğu için herkese bildirim gidiyor ister katıl ister katılma.Konuyu takip etmezsin olur biter.Son olarak yine sorulara daha özen gösterip biraz daha düzgün sorular yapmaya çalış.:good:
Eleştiri böyle olur smoker'ın yaptığı gibi geliştirme üzerine olur:D

İstediğim eğlence verimini alamadığım için Yok Pahasına Kapatıyoruz:D

Şu bildirime, konuya laf atmalar cidden gereksizdi. Zaten tepkimi de koydum.

Yahu forumda bin tane konu oluyor yan tarafta millet gelip yanda görmekten rahatsız oluyorum diye şikayet ediyor. Ufacık 2 bildirim için rahatsız oluyorum diye şikayetçi oluyor.

Dediğim gibi çok gereksiz anlamsız tepkilerdi. Neden, niye yaptıklarını anlamadım. Çoğu da forumda hep gördüğüm kişiler. Biraz boş yaptılar açıkçası.

Etkinliğe devam et ama dediğim gibi eleştirileri dikkate al daha güzel olsun. İnsanların beğendiği şeyleri daha da öne çıkar. Devam et işte takma 2-3 kişiyi. Ankete katılanların %86'sı katılmak istemiş. İyi bir oran. Tamamen katılanların sayısını artırmak da senin elinde. Geçen yorumumda iki anahtar şeyi söyledim sana.
Saol; senin desteklediğini biliyorum:D yine de sanal alemde çekemeyeceğim bu eleşt olmayan eleştirileri:D normal hayatta zaten yeterince anlamsız şeye katlanıyorum:p

Belki çekiliş falan yaparım diyerek bağlayayım:p

Yarışma iyiydi, ben beğendim. Bir aksiyon oluyor forumda. Soruları heyecanla çözdüm, güzeldi. Böyle etkinlikler iyidir.

Ben de destek çıkayım, katkım olsun. İki bildirimden rahatsız olanlara şu sertifikayı doldurup gönderirsen onlarda mutlu olur, sorun yaşanmaz.

Normal hayatın saçmalıklarını şurada çekmeyiz; eğlence üzerine bir forum diyerek geldiğim bu forum bildiğin kariyer merkeziymiş; özellikle rahatsız olan kitle için. Benim hatam çok pardon.
Eğlence üzerinde kariyer yapar gibi bir halin var halbuki :fool:

Sorular hakkındaki fikrimi belirtmiştim. Olmamış bana göre. Neden olmadığını da söyledim.

Bir kere yarışma olayı güzel. One Piece forumunda One Piece bilgi yarışması, üstelik ayda bir düzenleniyor. Ve ödüllü falan. Bildirim gibi saçma bir olayı sorun eden kesim yazdıklarını hak ediyor. Hayır ne işin gücün var ki o çok kıymetli zamanından saniyeler bile sürmeyecek bir bildirim olayını sorun ediyorsun? Velhasıl kendince vardır bir dertleri diyerek lafı değiştiriyorum.

Yarışma çok laubali duruyor. Bununda sebebi sensin. Bir kesim de ciddi bir görünüm haline bile gelmiyor yarışma muhtemelen. Biraz şu geyiğini eline yüzüne bulaştırmadan yapsan ve insanlara maruz bırakmasan çok iyi olacak. O kadar yazmışsın ama senin de burada geyik üstüne kariyer yapıyormuşsun gibi bir halin var. Biraz sert oldu sanane deyip geçebilirsin yazdıklarıma, ben kendi fikirlerime ilaveten biraz da gözlem destekli yazdım işte. Dahası bir daha yarışma yaparsan ve matematik sorularını azaltırsan katılacağım. Yarışma yapmaya devam et. :good:

Eğlence üzerinde kariyer yapar gibi bir halin var halbuki :fool:

Sorular hakkındaki fikrimi belirtmiştim. Olmamış bana göre. Neden olmadığını da söyledim.

Bir kere yarışma olayı güzel. One Piece forumunda One Piece bilgi yarışması, üstelik ayda bir düzenleniyor. Ve ödüllü falan. Bildirim gibi saçma bir olayı sorun eden kesim yazdıklarını hak ediyor. Hayır ne işin gücün var ki o çok kıymetli zamanından saniyeler bile sürmeyecek bir bildirim olayını sorun ediyorsun? Velhasıl kendince vardır bir dertleri diyerek lafı değiştiriyorum.

Yarışma çok laubali duruyor. Bununda sebebi sensin. Bir kesim de ciddi bir görünüm haline bile gelmiyor yarışma muhtemelen. Biraz şu geyiğini eline yüzüne bulaştırmadan yapsan ve insanlara maruz bırakmasan çok iyi olacak. O kadar yazmışsın ama senin de burada geyik üstüne kariyer yapıyormuşsun gibi bir halin var. Biraz sert oldu sanane deyip geçebilirsin yazdıklarıma, ben kendi fikirlerime ilaveten biraz da gözlem destekli yazdım işte. Dahası bir daha yarışma yaparsan ve matematik sorularını azaltırsan katılacağım. Yarışma yapmaya devam et. :good:
Sana değil yahu o yazı:D sen istediğin yorumu yap:p ne karıyeri; burda yapmaya çalıştığım soytarılık; Soytarılık iyidir stresli falan alır derdi eski soytarılar.. şu matematik konusu diye bişi yok ki:p sallama yapacaktın orada yahu:ühü:3.'yü yapsaydım dikkate alıp; tahmini 2 soruya indirirdim; sırf sen bi katıl artık diye:D ee 3.'yü sen yapsana:ehe:

İsmi benden:p
3. Şaki-ra One Piece Yarışması:ehe:

Sana değil yahu o yazı:D sen istediğin yorumu yap:p ne karıyeri; burda yapmaya çalıştığım soytarılık; Soytarılık iyidir stresli falan alır derdi eski soytarılar.. şu matematik konusu diye bişi yok ki:p sallama yapacaktın orada yahu:ühü:3.'yü yapsaydım dikkate alıp; tahmini 2 soruya indirirdim; sırf sen bi katıl artık diye:D ee 3.'yü sen yapsana:ehe:

İsmi benden:p
3. Şaki-ra One Piece Yarışması:ehe:

Bana olmadığını biliyorum zaten. Bence yarışma soruları için bir ekip kurulsun. Tek başına yapma, böyle hem ihale direk sana kalıyor hem de farklı perspektiflerden sorular göremiyoruz. Sana bırakınca on sorunun beşi matematik oluyor mesela :p
Forumda bilgisi pek kim biliniyor? Smoker değil mi? Kabul ederse Smoker'la beraber hazırla soruları. Ve bir veya iki istekli üye de alabilirsin yanına, forumu iyi tanıyan ve genel geçer katılımcı kitleyi çözebilecek kişiler. Beraber sorular üzerine fikir alış verişi yapılır, yine yarışmayı ve görünümü sen ayarlarsın. Benim tavsiyem böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık