Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Oda Tiçe bir basamak daha vermek için, Linlini kör - topal bırakıp son vuruşu Tiçe bıraktırmazsa Linlin düşer.
Aynen de buna benzer bir senaryo gelecek bana göre. BM düşmez lakin yeniden de işlenmez en azından rakip bir şekilde. Teach son arc boss'ı olması ihtimalini düşününce bu adamı iyice şişirmesi doğal olacak. Mom'ın meyvesi de dahil poneglyphlere çökmesi gayet ilerleyişine müsait.

Bende düşeceğini sanmıyorum ama belki şöyle bir şey de olabilir,tayfa dağınık doğru Zoro falan gelemez ama luffy savaşa girdi falan aç kaldı ya hani şu yaşam kartı zımbırtısında bi azalış,bi küçülme olduğundan dolayı belki Dressrosa da kurulan hasır şapka filosundan gelenler olabilir.Gelseler fana olmaz hani.Filo kurulduktan sonra ki ilk savaşları bu olabilir.sonuçta sağlam bi kişiyle savaşıyolar buna gelmiyceklerde hangisine gelecekler.

Suan ana metin Kaido,punk hazarddan beri Kaidonun altyapisi hazirlaniyor,Kaido ile buyuk bir savas olacak.

Bm suanda inemez.

Mangadaki bilgiye göre Roger'da pone.yi çalmış sanırım. Roger buraya kadar gelmiş ve Bigmom düşmemiş. Yine düşmez bence.

evladını öldürselerdi de o pastayı dağıtmasalardı. BM artık kolay kolay durdurulamaz. Tek bir şartla olabilir. Onuda buraya atayım. kenarda dursun.
1- Carmel'in fotoyu paketleyecekler.
2- BM kendini kaybedecek. Herkesi bayıltacak.
3- Bizimkiler onu Roketle uyuşturacaklar.
4- Sanjiye gönlünü kaptıran pudding BM dahil herkesin hafızayı değiştirecek.
5- Uyandıklarında Lolanın Babası ile B.M'ın düğününde bulacaklar kendilerini :)
Geriye bir tek sandık kalıyor.

Ya Ana düşecek ya da Luffy ölecek!

Balık adam adasında kadının tatlılarını ye, üstüne bir de posta koy. Sonra gel Cracker'i döv ve kadının günlerdir hazırlık yaptığı devaasa pastayı parçala, bu kadarı yetmezmiş gibi bir de carmel anaya zarar verirse?

Diyelim ki Luffy bi şekilde kaçtı, Ana bizzat peşine düşüp öldürmez mi?

Arkadaşlar, buraya kadar geldikten sonra dönüş yok, bu kadın düşecek!

Kavganın sonunda Sanji ustalığını gösterip Mom'a bir pasta yapar Mom aşka gelip Sanjiiii-kuuuuuun sugeeeeeee mikemmelsiiiiin der öpüşüp barışırlar. Mom ile Hasırşapkalar müttefik olup birlikte Kaido'ya dalarlar. Yanında Younkou yoksa başka Younkou'yu indirmek mantıksız geliyor :D

Luffy'i takip etse bile adamlar Kaido'nun hükümranlık alanına gidiyorlar. Koca Ana Luffy için Kaidoyla çatışma veya onunla ittifak kurma seçeneklerine girer mi? Böyle bir savaşın veya ittifakın kaybedeni Koca Ana olur. Koca Ana dellense bile yapacağı şey Luffy'lerin bütün adımlarını takip edip yakalamaya çalışmak olacaktır. Bence seri böyle daha güzel olur, her adadan çıkışta "oh nasılsa kaçtık koyver gitsin Sanji yemeekk!" diyeceklerine sürekli olarak adımlarına dikkat ederler. Hem de Yonkouya Karşı sagasındayız, Luffy bütün Yonkouları indirecek diyorsak artık diğer korsanlara ağırlığını göstermeli ve Yonkoulara karşı savaş durumunda olmalı. Raftele gidip One Piece'i almakla artık ben korsan kralım diyemez, Raftel işin bir töreni, bir seremonisi gibi, korsan krala resmiyet kazandıracak ve onu diğer korsanların gözünde kral yapacak önemli bir adım.

Koca Ananın düşmeyeceğini düşünüyorum ben arc başından beri ve son bölümler itibariyle düşmeyeceği düşüncem bayağı güçlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık