Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Bugüne kadar düşen tek Amiral Kuzan. Ama Yonkolara bakınca Shiki var, Rocks ve tayfası var, WB var. Şimdi Kaido ve BM de eklenecek. :D Öyle bir yazıyorlar ki yoldan geçen komutan Amiral indiriyor. Tarihte bunu yapan yine başka bir Amiral. O da 10 gün sürdü. :D
Yonkoların çekişmesi kendi aralarında binlerce rakipleri var. Denizciler gereksiz yere birbirleriyle dövüşmezler. Bir İmparatorun yerini almak için onu yenmen gerekir. Denizci yenmek İmparatorlara hiçbir şey kazandırmaz anlamsız bir kıyaslama olmuş. Dragon, Teachten kaçtı demekle aynı durum

Yonkoların çekişmesi kendi aralarında binlerce rakipleri var. Denizciler gereksiz yere birbirleriyle dövüşmezler. Bir İmparatorun yerini almak için onu yenmen gerekir. Denizci yenmek İmparatorlara hiçbir şey kazandırmaz anlamsız bir kıyaslama olmuş. Dragon, Teachten kaçtı demekle aynı durum
WB'yi ve Shiki'yi temizce Denizciler indirdi. Rocks da yarı yarıya indi. Korsanlar arasındaki tek gerçek iniş Kaido ve Big Mom olacak.

Marco ve İzo karşısında gerçekten çok iyi durmuş. Hee bir de 10. Tümen komutanı Curiel var :fool:
Timsah da orada.
Ayrıca mesele kalibresi düşük olanların önünde o şekil durmak değil yeğen, mesele idealleri uğruna hayatını vermeye hazır insanların önünde o şekilde durmaktır. Yani neymiş mesele? Niteliği gücünden değil, kararından gelen insanlara meydan okumakmış.

WB'yi ve Shiki'yi temizce Denizciler indirdi. Rocks da yarı yarıya indi. Korsanlar arasındaki tek gerçek iniş Kaido ve Big Mom olacak.
Shikiyi zaten Roger etkisiz hale getirmişti. Denizcilere kafa atıp 2v1 yedi ve kaybetti aynı mf basmayı Wbde yaptı ki Denizcileri yenmek için değil kendi tayfa üyesini kaçırmak için bunlar doğal sonuçlar bana denizcilerin bizzat yaklamaya gidip ele geçirdiği bir korsanfan bahset sen

Shikiyi zaten Roger etkisiz hale getirmişti. Denizcilere kafa atıp 2v1 yedi ve kaybetti aynı mf basmayı Wbde yaptı ki Denizcileri yenmek için değil kendi tayfa üyesini kaçırmak için bunlar doğal sonuçlar bana denizcilerin bizzat yaklamaya gidip ele geçirdiği bir korsanfan bahset sen
Benim öyle bir söylemim yok ki. Sadece bazı kişilerin kolayca Amiral indiremeyeceğini anlatmaya çalışıyorum. 1 Yonko'nun yoldan geçerken Amiral alması mümkün değil yani, ya da Minklerin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık