Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Trollük yapıyor kendince.
Trollukle isim olmaz gorduklerimi yazdim.garp sengoku aokiji akainu disinda denizcilerde kaale alincak birisi yok .

Wb tarafinda
En guclu insan
Kaidoyla iyi vs atan oden
Kizaruya yenilmeyen marco
Suan serideki en guclu karakterlerden ve en saglam meyvelerden birine sahip olan karasakal var .
+ olarak mihawk bloklayan jozu ve jimbe gayet kaliteli destekler .
Ace kapali kutu kral hakisi de var is yapar her turlu
Minkler sulong acarsa hep beraber problem

Soykırım var ..

Newgate
Oden
Marco
Teach
Jozu
Ace
Vista
Inuarashi
Nekomamushi
Ashura Doji

Garp
Sengoku
Sakazuki
Borsalino
Kuzan

Garp, Sengoku ve Oden, Newgate birbirini götürdü.

Sakazuki, Kuzan ve Borsalino kaldı

Marco, Jimbei ve Vista vs Sakazuki
Ace ve Teach vs Kuzan
Jozu ve 9 Kızıl Kın, Borsalino olsun.
(Kin'emon'un 20 yıl yaşlandığı senaryoda en güçlüleri olur.) Baya çetin karşılaşma bana göre..

Biz bu savaşı zaten gördük. Impel Down'dan gelen yardıma rağmen (iki Shichibukai ve devrim ordusu komutanı içeren) denizciler hiç bir kayıp vermeden kazandılar. Öyle ki hükümetin tanıdığı Shanks gelmese tüm WB tayfası yok ediliyordu.

Ancak bu sefer belli bir fark var. Impel Down yardımı yerine şu zamana kadar hala yaşayan Oden ve 9 kızıl kın yardıma geliyor. Ayrıca Yami Teach WB tarafında savaşıyor.

Peki, bir şeyi merak ediyorum. Oden ve adamları (ve ayrıca Momo) geçen savaştaki farkı kapatabilir mi? Hani demeyeyim diyorum ama Kizaru eli şeyinde gezmişti MF boyunca.Peki ya bu sefer ciddi biçimde savaşacak olan Garp ve Sengoku'yu kim durdurabilir? Kaido karşısında gözle görülür bir yara dahi veremeden yenilen dokuz kızıl kın mı? :oops:
Yok ne kadar düşünsem olmuyor denizciler fark koyuyor yahu. :bilmem:

Trollukle isim olmaz gorduklerimi yazdim.garp sengoku aokiji akainu disinda denizcilerde kaale alincak birisi yok .

Wb tarafinda
En guclu insan
Kaidoyla iyi vs atan oden
Kizaruya yenilmeyen marco
Suan serideki en guclu karakterlerden ve en saglam meyvelerden birine sahip olan karasakal var .
+ olarak mihawk bloklayan jozu ve jimbe gayet kaliteli destekler .
Ace kapali kutu kral hakisi de var is yapar her turlu
Minkler sulong acarsa hep beraber problem

Soykırım var ..
Kizaru'yu kaale alınmayacak biri diyorsun adam üfüre üfüre 5 tane nova tokatladı daha seride görmediğim Greenbul ile Beckman'ı kapıştırıyorsun

şurayı tek başına tutan Akaiun'u var
daha Akaiunu'ya denk Aokiji var
Serinin en hızlılarından Kizaru var
Denizci Efsanesi Garp var
Yine aynı ligden Sengoku var üstelik son yazdığım 4 kişi marineforda nerdeyse terlemedi senin çok ciddiye aldığın Kizaru Vs Marco fightında Kizaru ciddi değildi
Jozu dediğin adam Aokiji'den tek yedi
Hadi Akainu vs Wb diyelim bunlar savaşırken Kizaruyu kim tutacak Marco'mu? hadi senin dediğin oldu Marco Kizaru yenişemedi Aokiji'yi kim tutacak Garp gibi bir azmanı kim tutacak Sengoku'yu kim tutacak
Akaiunu'nun gökten magma yağdırdı saldırıyla Kizaru'nun yasakani no magatama saldırısından sonra Wb tarafının yarısı pert olur zaten.

Yok ne kadar düşünsem olmuyor denizciler fark koyuyor yahu. :bilmem:
Yukarıdaki senaryo da mı kurtarmıyor hep denizcilere ters elemanlar koydum kaybetsinler diye hehehe.

Jozu, Borsalino ters eşleşme, lazer saldırıları etkisizleşir.

Ace ve Teach, Kuzan için iyi eşleşme, Teach'i Sakazuki'ye versek. Magma tanklayayım derken amel defteri kapanır. Buzla kolay kolay inmez, Ace'de Aokiji'nin buzunu eritir, Ateşle zayıflatır. Marco ve Vista, Jimbei ıslattıkça Saka'ya çalar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık