Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Wb yaralı yada kılıç yemiş olarak başlamayacak savaşa. Naçizane düşüncem diri bir oyaji'nin Sengoku'yu alacağını hatta akabinde bir dövüş daha çıkartabiliceğini düşünüyorum. (Ya koramiraller yada Odene yardıma gitmek gibi)
O bana biraz imkansız geilyor. Haki kullanamama çok ciddi bir handikap özellikle top tierların vs lerinde. Hakinin önemini de görüyoruz bu sayılarda. Lastik velet Kaidoyu dayak manyağı yaptı. Her ne kadar yarasız olsa da hakisiz, bir amiral veya üstü indiremez geliyor bana. Hastalıksız haki kullanan hali pastırma yapar tabi ona itirazım yok.

Denizciler alır gibi. Akainu, garp, sengoku, aokiji, kizaru gibi hayvanlar var. Karasakal tayfasıyla akainudan kaçıyordu sıkıntı değil o. oden dengeyi bozuyor biraz kararsız kaldım.

20 çok az ya nerden baksan bi 30-40 amiral vardır. Kınlar zaten amiral ayarına gelir, Ace ve Karasakal zaten amiral üstü, Beyazsakal kılıç yemese en az 5 amiral gücünde, Oden de malum... Hala amiral alamayan karakter kaldı mı ya?
Beyazbıyık tarafının hepsi bir amiral eder diyelim o zaman.

Bunu söylemem lazım. Denizciler kazanır diyenler bu seriyi boş yere takip ediyor.
Peki. :d

Senin için önce ikş taraftaki ağır topları yazayım:

Garp, Sengoku, Kuzan, Sakazuki, Borsalino

Hasta Newgate, Marco, Oden, Jozu, Yami Teach

Hadi benim fikrimi geç Garp'ın prime'ını İmparator liginde görüyorsun, Newgate, yaşlı haki kullanamayan hasta haliyle hayatta İmparator ligi etmez senin biçtiğin seviyeyle bile o durumda aşağı yukarı denk olmaları lazım Garp ve Oyajinin. Yaşlı Odenle yaşlı Sengoku birbirlerini götürse Teach, Jozu ve Marco'ya karşı Sakazuki, Borsalino, Kuzan üçlüsü net ağır basıyor. Teachin beyazsakal performansıyla, Sakanın beyazsakal performansına bakmak yeterli. Zaten Teach gücünü gördüğü için savaşta ayağı götüne vuruyor. Yoksa kendi sınırını bilmediğinden Beyazsakala kafa tutuyordu savaşta dengesiz. Jozu, açık bulduğunda dudak kanatırken, Kuzan açık bulduğunda kolu aldı buna yorum yapmaya bile gerek yok Mangada olan şey. Marco amirallerle aşık atabilecek seviyede olsa da Jozu ve Teach onu kısa sürede yanlız bırakır. İş 3v1 dönünce kötü şeyler yapalar Marcoya.

Wanodan gelen adamlar ve Momoyla, Koramiraller eşleşir. Sulong Minkleri tek Jack alıyor. Amirallerden biri temizler. 9 Kına gelecek olursak. Onlar Marco tarafına en başından yardım etse de sonuç değişmez. Kaido'da yara izi bile bırakamadılar.

Sonuç olarak Tarafları tarttığında Denizcilerin kazanması imkansız değil. Korsan dersin eyvallahta, Denizci diyen boşa okuyor baya talihsiz bir yorum olmuş bence :/

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık