Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık Hangi Gölgeyle Daha Güçlü Olurdu?

Sizce hangi karakterin gölgesiyle en güçlü olur ?

• Kullanılan toplam oy
    60
Mihawk diyorum. Dünyanın en güçlü kılıç ustasının bir de zombi bedeni olursa zaten dünyanın en güçlüsü ile top gibi oynar.

Luffy dışındakilerin meyvesi zombiye fayda getirmez. Meyveli karakterleri geç. Luffy ise en güçlü yapmaz.

Garp gibi sadece fiziken savaşan biri de WB'ye çok büyük katkıda bulunamaz. WB de neticede zirve bir karakter. Meyvesiz bir zombi diye seviyesi aman aman düşmez. Garp gücünü artırır ama uçurmaz.

Dragon'u da geç, bilinmez durumda.

Reyri, Şanks, Mihawkku, Ayıboğan ve de Köramiral gibiler arasından da Mihawk gücüyle sıyrılıyor, o nedenle öncelikle Mihawk diyorum ama Weevil ile de birleşip baba oğul terör estirebilirler diyerek ikinciyi seçiyorum. Son olarak ise Mihawk'a rakip olabilen Şanks'ı ekliyorum.

İmkansız, herhangibir zombi en güçlü olamaz.
Olabilir. Zombiler, konan gölgenin yeteneklerine sahip oluyor. WB zaten kendi hayvani fiziksel gücü ile gelecek. Üstüne bir de zombi olduğu için acı macı çekmeyecek, kalbi malbi teklemeyecek. Ve kendine ait olan 3 hakiyi de kullanabilecek. Normal WB'den sadece guragura çıkarılmış ama acı çekmeyen bir WB yani. Ben bu adama Mihawkın kılıç yeteneklerini de verirsem alayına yürür. Bu adama meyve gücü olan kaido, bigmom sengoku gibi karakterlerin gölgesini vermenin manası yok. Adamların meyvesini kullanamayacak sonuçta. Bu adama Garp, Mihawk, Shanks gibi adamların gölgesi verilmeli. Ama WB zaten fiziken Shanks ve Garp kadar var. Garpın gölgesi verilse rokushiki tekniklerini de kullanır. Bir bakıma Zombi garp olur. Bir kılıç ustası olarak da en güçlüsünü vermek daha mantıklı. Shanksi vermek yerine Mihawkı veririm. Bir bakıma şuanki Mihawkın tüm yeteneklerini WB öğrenecek ve elinde yoru ile kullanacak. Kim indirir bunu?

Sürekli kaybetmiş bir adam bu. Roger'a 3 kez kaybetmiş. Daha kaç kere hangi konularda kaybetti belli değil.

Kendisine winner bir gölge lazım. Garp'ın gölgesi kendisine iyi gider.

Olabilir. Zombiler, konan gölgenin yeteneklerine sahip oluyor. WB zaten kendi hayvani fiziksel gücü ile gelecek. Üstüne bir de zombi olduğu için acı macı çekmeyecek, kalbi malbi teklemeyecek. Ve kendine ait olan 3 hakiyi de kullanabilecek. Normal WB'den sadece guragura çıkarılmış ama acı çekmeyen bir WB yani. Ben bu adama Mihawkın kılıç yeteneklerini de verirsem alayına yürür. Bu adama meyve gücü olan kaido, bigmom sengoku gibi karakterlerin gölgesini vermenin manası yok. Adamların meyvesini kullanamayacak sonuçta. Bu adama Garp, Mihawk, Shanks gibi adamların gölgesi verilmeli. Ama WB zaten fiziken Shanks ve Garp kadar var. Garpın gölgesi verilse rokushiki tekniklerini de kullanır. Bir bakıma Zombi garp olur. Bir kılıç ustası olarak da en güçlüsünü vermek daha mantıklı. Shanksi vermek yerine Mihawkı veririm. Bir bakıma şuanki Mihawkın tüm yeteneklerini WB öğrenecek ve elinde yoru ile kullanacak. Kim indirir bunu?
Moria net gerizekalıymış, Ryuma gibi bir adama verecek başka bir gölge bulamamış! Bir de zombi olan bir beden eski gücüyle geri gelecekti de Ryuma'nın gücü o kadar mıymış?

Kesinlikle Shanks gölge ile ne kadar uyumsuzsa o kadar güçlü oluyor Wb'nin de en büyük eksikliği hız ve refleksler olduğuna göre Shanks çok mantıklı olur bence Rayleigh'in gençliği Mihawk ya da Kizaru da düşünülebilir tabi.Garp ile Wb arasında fark yok aynı stiller hemen hemen.Bu durumda onun gölgesinin Wb'ye katacağı pek bir şey yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık