Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Caska yürüdü, konuştu, akıllıca hareketler yaptı ve en önemlisi de Guts ile konuşmaya yeltendi. Yeni Caska'ya bayıldım, biraz hafıza problemleri yaşıyor ama o kadarı olsun artık. Bu zamana kadar akıllanmasını bekledik, bundan sonra da aklını muhafaza edebilmesini bekleyeceğiz anlaşılan. Berserk değil Caskserk mübarek.

Skeleton reis yine kehanet söyleyecek anlaşılan, zırhı görünce tepkisi nasıl olacak acaba? Bir ihtimal Guts'un kayıp dedesi çıkmasın bu Skelet reis?

Şu adamın duygularını derinlerden hissediyorum. Yazık be! Gel şimdi diğer bölümleri bekle.
Acı çekmesine bayılıyorum bizim herifin çok hoş ana karakter mutlu olmak haram olmalı Berserk sonuçta bu. Ben gene eskisi gibi önüne geleni doğrayan ana karakter istiyorum masum suçlu dinlemeden canını sıkanı kessin bunun için de guts dışında bütün ekip ölsün bir an önce :( İkinci bir tutulma isteriq.

Acı çekmesine bayılıyorum bizim herifin çok hoş ana karakter mutlu olmak haram olmalı Berserk sonuçta bu. Ben gene eskisi gibi önüne geleni doğrayan ana karakter istiyorum masum suçlu dinlemeden canını sıkanı kessin bunun için de guts dışında bütün ekip ölsün bir an önce :( İkinci bir tutulma isteriq.

@Meradorn Berser zırhı Gats'ın etrafındaki her kesi kesmesi için var, er ya da geç bu olacak, olacak ve yaşadığı bütün bu acının intikamını almak için inanılmaz bir öfkeyle Griffith'e gidecek... Böyle bir senaryo, özelediğimiz Berserk'i ikiye katlayarak geri getirmiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık