Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Yahu Griffith herkese tek atıp geçiyor. Hedefleri başka bir God Hand ile ters düşmediği müddetçe, bizim Gutts harici, bu adama tehdit olabilecek kimse yok. Ben şahsen şu bölümü bomboş görüyorum. Griffith gene insanüstü varlık olduğundan hede hödö tek atacak ya da diz çöktürecek vs. Yok mu kardeşim şöyle dişli bir rakip bu adama? Gutts'la karşılaşmaz yakın zamanda, yine sıkıcı fethetme hikayesini izleyeceğiz. Hayır herkesi dize getirdin dünyanın hakimi oldun. Ee sonra? İnsanken hayalin buydu tamam ama artık bundan öte birşeysin. Bu hayalini gerçekleştirmek seni imkanı yok tatmin etmez. Başka birşeylerin olması lazım.

Yahu Griffith herkese tek atıp geçiyor. Hedefleri başka bir God Hand ile ters düşmediği müddetçe, bizim Gutts harici, bu adama tehdit olabilecek kimse yok. Ben şahsen şu bölümü bomboş görüyorum. Griffith gene insanüstü varlık olduğundan hede hödö tek atacak ya da diz çöktürecek vs. Yok mu kardeşim şöyle dişli bir rakip bu adama? Gutts'la karşılaşmaz yakın zamanda, yine sıkıcı fethetme hikayesini izleyeceğiz. Hayır herkesi dize getirdin dünyanın hakimi oldun. Ee sonra? İnsanken hayalin buydu tamam ama artık bundan öte birşeysin. Bu hayalini gerçekleştirmek seni imkanı yok tatmin etmez. Başka birşeylerin olması lazım.
Kendini guttsa layık bir komutan olduğunu kanıtlama çabasında işte güvercin :ehe:

Doya doya Griffth, Zodd, Irvin, Grunbeld izleyeceğiz dediğin lafa bak, icap etmedi şimdi. :(
Sürekli aynı olaylar dönüyor Griffith tarafında. Çok güçlü birileri ya isyan ediyor ya zulmediyor sonra bizimki gelip tek atıyor şaşırıyorlar , aşık oluyorlar vs. bundan sonraki sayıda hani yaralansa falan belki tekrar heveslenirim ama sanmıyorum.

Griffith Eğer Guts'ı öldürürse, @Master of Puppets da Miura'yı öldürür. Katil olur.
Oturup Miura'nın karşısına manga sayfaları ile tartışsa daha komik olur. Ana karakterler mükemmel olmalı klanı.

İnsan halleri denk miydi? Guts ayrılırken Griffith çeyreği etmezdi Guts'ın.
Savaş stilini falan bildiğinden kumar oynadı. Yoksa birlikte savaştıklarında da denk olduğu vurgusu yapıldı zaten.

Oturup Miura'nın karşısına manga sayfaları ile tartışsa daha komik olur. Ana karakterler mükemmel olmalı klanı.

Savaş stilini falan bildiğinden kumar oynadı. Yoksa birlikte savaştıklarında da denk olduğu vurgusu yapıldı zaten.
Denk idiler, son hallerinde ben Guts'ı bariz üstün görüyorum. Şahinlere girerken dahi Griffith ile aşık atabiliyordu Guts. Bunun üzerine Guts köpek gibi çalışıp kendini geliştirirken Griffith'i de gördük. Evet şuan Griffith'i bence de net güçlüdür Guts reyizden ancak insan hallerinde benim açımdan kıyas götürmeyecek şekilde Guts üstündü.

Bu arada Griffth Guts'ı öldürürse @Master of Puppets 'ı yalnız bırakmayız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık