Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Berserk Ciltlendi İyileştirildi Skydrive Link

Eksik sayfaların çevirisinde emeği geçenler: Deathwing,meeteor,smoker,wuma-he

10.Cu cilt'ten 18.cilt gölge kulesi bölümüne kadar karşılaştığım hatalar

-27 adet eksik sayfa gerekli bölümlere yerleştirildi
-Biri berserk ile ilgili çok kritik bilgiler içermek üzere 5 adet eksik bölüm çevrilip editlenerek eklendi
Sky Drvie link==>>> http://sdrv.ms/15w8wJt
Altarnatif Link ===>>> http://www.solidfiles.com/folder/ad6f44cc38/
Keyifli okumalar

Bitirene kadar çevirecekmisin hocam ?Ona göre başlayıcam.
Olağan üstü bir durum vaziyet olmazsa (hastalık,ölüm falan Allah korusun :) ) Güncele gelene kadar devam edicez tabi her cilt tamamlandığında düzenleyip buraya cilt olarak eklicem :)
Not:Çevirisini -Kingroad- yapıyor ben edit'ini yapıyorum :)

Elllerine sağlık:good: Hatalar tam olarak nerelerde onlarıda belirtsen süper olur.
Şimdi bölümleri toplarken ne eksik ne fazla not almıyorum çünki kafam karışıyor.Net olarak aklımda kalan beni epey bir uraştıran 13.cü ciltteki eksik bölümleri söyliyeyim resmi bölüm listesine göre
084. "Lifeblood" (鮮血 "Senketsu")= Taze Kan
085. "Quickening" (胎動 "Taidō")= Fetüs Kıpırdıyor
086. "Birth" (誕生 "Tanjō")= Doğum
Bu bölümler hiç yoktur ayrıca berserk'in belkemiğini oluşturan kayıp bölüm olarakta geçen
083. "God of the Abyss 2" (深淵の神(2) "Shin'en no Kami(2)")
Bu bölümde yoktu tek bir grup yapmış bu bölümü ordan çevirdi -kingroad- bende sayfaları biraz daha kaliteli hale getirdim.
Bunların dışında bide 11 yada 12.ci ciltte 1 bölüm eksikti sanırsam fakat hepsini not almadım 13.cü ciltle çok uğraş verdiğimiz için bunlar aklımda kalanlardı yazayım dedim

Rownikal süper iş yapıyorsun eğer ciltlerini almasaydım burdan okuyacaktım ama elde kitap daha iyi oluyor.Koleksiyon için indiricem ama teşekkürler.
Türkçe çıkan ciltleri bende alıyorum hiç birşey elde manga okuma keyfini veremez.Bende bir koleksiyoncu olarak gösterdiğin duyarlılığa teşekkür ediyorum

Bilgisayarımdan dolayı indiremiyorum fakat online olarak okuyorum.Dün 8 Bölüm birden verildiğini görünce çok sevindim , hem sana hem çevirene teşekkür ediyorum.Elinize sağlık.

05.08.2013 20.ci cilt eklenmiştir.Arkadaşlar tabi biz başladık diye tedbiri elden bırakmıyorum cilt bölümleri toparlandıkdan sonra yayım evi listesinden ve japonca raw'a bakarak tekrar kontrol ediliyor.Gölge kules 2'den başladık o zamandan şu an geldiğimiz son güncele kadar herhangi bir hataya raslanılmadı.20.ci cilt mangatürkteki bölüm sıralamamıza göre 170'den 180.ci bölüm'e kadar olan kısımları içermektedir.Hepinize keyifli okumalar dilerim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık