Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Benn Beckman vs. Issho

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    132
''Ben bunlara tek yeterim.'' Benn Beckman.
(Şirin gözükme çabaları.)
Artık niyetleri varsa da gelmezler. :D

Beckmann bence Mihawk'a kafa tutabilecek çok zorlayacak seviyededir.Ray gibi Shanks'in ortağı olduğunu düşünüyorum.Adam tayfaya Marco'yu çağırıyordu akıl hocasının üstüne koymak için değildi herhalde bence Beckmann'ın astı yapmak içindi. :) Adam o kadar güçlü bence.En güçlü sağ kol olma ihtimali yüksek diğerlerinden farklı çıkacak.Tıpkı korsan kral sağ kolu gibi.Shanks'in kaptanının sistemini izlediğini düşünüyorum.
Hmm. Bilemiyorum Altan. :/ Olur mu olur. Bakarsın Beckman Shanks'tan güçlü çıkar. Göremedik adamı ne de olsa.

Adamın oya ihtiyacı yok :a:
Sadece oyu var işte, o da olmasa ne yapacak?
Yok yok iyi yapmışsın fark böyle devam ederse ben de Benn'e vereceğim. : )) Aradaki farkın bu kadar muazzam olacağını sanmıyorum. Ki amiralleri sağ kollardan güçlü görsem de bana göre Amiral alabilecek kişiler Ray, Benn, Weevil ve Mihawk.
Hakici bir tip var Ben'de Fuji'ye ters gelir. Mermiler. Yer çekimi ile ne yapacak, önüne topraktan set çekse mermi deler geçer. Bir sahne vardı bulursam atayım. Adam elini koyuyordu, mermi giriyordu.

Sadece oyu var işte, o da olmasa ne yapacak?

Hakici bir tip var Ben'de Fuji'ye ters gelir. Mermiler. Yer çekimi ile ne yapacak, önüne topraktan set çekse mermi deler geçer. Bir sahne vardı bulursam atayım. Adam elini koyuyordu, mermi giriyordu.
Onu ben de düşündüm ancak Fuji'nin meyvesinin sınırlarını bilemiyoruz yeni yeni kullanıyor meyvesini. Kendisine yönelik saldırılara karşı kendisini merkez alarak etrafına itme uygulayabilir ve Benn'e ters bir rakip de olabilir. Ama Benn'in sadece silahla dövüşeceğini sanmıyorum bence o karakterlerin tanıtımına geçilince bir şeyler ekler Oda silahını hakiyle kaplayıp sopa olarak kullanır en azından : ))

Benn için Shanks'in sağ kolu olması ve Kizaru'yu karşı tavrı dışında elde bir şey yok maalesef.

Onu ben de düşündüm ancak Fuji'nin meyvesinin sınırlarını bilemiyoruz yeni yeni kullanıyor meyvesini. Kendisine yönelik saldırılara karşı kendisini merkez alarak etrafına itme uygulayabilir ve Benn'e ters bir rakip de olabilir. Ama Benn'in sadece silahla dövüşeceğini sanmıyorum bence o karakterlerin tanıtımına geçilince bir şeyler ekler Oda silahını hakiyle kaplayıp sopa olarak kullanır en azından : ))

Benn için Shanks'in sağ kolu olması ve Kizaru'yu karşı tavrı dışında elde bir şey yok maalesef.
Karşıda amiral unvanı dışında ne var ki, müthiş bir meyve ama kendinde mi kılıçta mı belli değil. Kendi yemediyse bu eksi yazar. Kör adam şimdi, vs uzadıkça handikaba düşer. Kısa gördük ama hemen nefes nefese kalıyor kondisyon yönünden de zayıf gözüküyor. Tabi Ben kapalı kutu. Kata'dan aşağı çıkmaz ama.

En güçlü sağ kol çıkacağını düşündüğüm Beckman, en çapsız amiral çıkma potansiyeli olan Fuji'yi yenebilir bence. Tahmin ettiğim kadar güçlüyse yenmemesi için hiçbir sebep yok. Beckman'ın değişik bir ağırlığı var seride bunu yapabilecek güçte olması beni şaşırtmaz

Karşıda amiral unvanı dışında ne var ki, müthiş bir meyve ama kendinde mi kılıçta mı belli değil. Kendi yemediyse bu eksi yazar. Kör adam şimdi, vs uzadıkça handikaba düşer. Kısa gördük ama hemen nefes nefese kalıyor kondisyon yönünden de zayıf gözüküyor. Tabi Ben kapalı kutu. Kata'dan aşağı çıkmaz ama.
Benn'in Kata'dan aşağı çıkmayacağına eminim kendi adıma. Ancak Amiral unvanı az bir şey değil. Zaten ben Meyvesiz amiral gücüne yakın bir adam olduğunu düşünüyorum ekstradan meyveyi de yeni yediğini. Belki meyve kullanımına aşina olmadığı için yormuştur ama pek öyle yorulduğunu da hatırlamıyorum. Aksine hep ciddiyetsiz gördük onu. Yeri gelince Akainu ile restleşmekten çekinmeyen bir adam benim beklentim yüksek kendisinden.

Ama oyumu değiştirdim Benn'e verdim ne de olsa alamaz bu anketi bari fark azalsın:D

Isimlerinin ne oldugunun onemi yok,sahip oldgu guclerinde bir onemi yok.

Forumda soyle o amiral digeri sag kol.Bu yuzden amiral yener diolar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık