Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Benliğimdeki Katil (2018-2020)

Üniversiteli Eiji Urashima arkadaşlarıyla bir güzel içtikten sonra eve geçip uyur. Uyandığındaysa yanı başında kendisine sevgilisiymiş gibi davranan bir kız bulur. Sonrasında arkadaşlarıyla takıldığı son zamandan bu yana üç gün geçtiğini öğrenir. Bu üç günde neler yaptığını hatırlamamakta ve bunun nedeni bilmemektedir. Kafasının allak bullak olduğu bu süreçte felaketler üst üste gelmeye başlar.

SadScans ve Tortuga ortaklığında çıkardığımız yeni seri. Toplamda 97 bölümden oluşuyor. Serinin Japonca adı Shinai naru Boku e Satsui wo Komete, İngilizce adı da My Dearest Self With Malice Aforethought gibi uzun isimler olduğundan bunun karşılığı olarak daha sadece bir isim seçtik. Seri tek tek bölümler değil, ciltler halinde gelecek. İlk cildi okuyabilirsiniz.

Uzun zamandır düzgün manga okumuyorum listeye aldım, elinize sağlık.

Son düzenleme:
Karanlıkta okurken insan irkiliyor elinde olmadan.😄
Cidden çok sürükleyici. Elinize sağlık, yeni bölümler için teşekkürler.

Dün gördüm bugün bitirdim. Çok kaliteri seri. Akıl oyunları üzerine kurulu bir seri. Liar Game,Death Note seven kişi bunu da sever :/

97 bölümlük manganın ilk 40-50 bölümü güzeldi. Güzel ters köşeler var. Sonrasında gidişat belli olunca biraz bayıyor ama okunmayacak kadar değil. Tavsiye ederim. 7/10

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık