Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
Luffy'nin ödülünü de olaya dahil edelim; Bir başka Yonko sağ kolu olan 1 milyarlık Katakuri'yi, ondan önce de 860 milyonluk Cracker'i yendi. Bunun karşılığında 1,5 milyar verildi ve 5.Yonko denildi. Bunu geçecek potansiyelde Queen'in olmadığını gördük, Queen ile King arasında büyük fark olacağını düşünmüyorum. Üstelik E.Oda King'e vereceği ödül 1,5 milyarı geçecek mi, çünkü birisine 5.Yonko denilmiş, diğeri Yonko sağkolu, bu Beckman içinde geçerli. Bakalım 1,5 milyarı geçme konusunda nasıl bir yol izleyecek.

Hiç işlenmemiş bir karaktere yonkou demek garip gelmiyor mu?
Geçmişteki rakibine ve WB'nin kulağına gelen hikayelere bakınca bana pek garip gelmiyor. Ünvandan bahsetmeme bile gerek yok. Çok umrunuzda olmayacağını biliyorum.
Shanks ve Mihawk bu zamana kadar işlenmemiş en gizemli karakterlerden ikisi.
Shanks'ın şu zamana kadar gösterilmemesini fanlar çok sağlam bir karakter olacağına yoruyor.
Ama aynı durumda olan Mihawk için durum çok farklı.
Başta bu adamı ileri derecede gömmenizin basit bir haterlık olduğunu düşünüyordum.
Ama bunun haterlıkla falan bir alakası yok.
Elimden geldiğince empati yapmaya çalışıyorum. Acaba sizin gördüğünüz bir şeyi ben göremiyorum mu diye sorguluyorum. Ama halen bir cevap bulamadım.
En iyisi 3-4 bölüm sonra ödüllerin açıklanmasını beklemek. Çok kalmadı zaten.
Ödül sonrası tekrar alıntı yaparım. İyi forumlar.

Geçmişteki rakibine ve WB'nin kulağına gelen hikayelere bakınca bana pek garip gelmiyor. Ünvandan bahsetmeme bile gerek yok. Çok umrunuzda olmayacağını biliyorum.
Shanks ve Mihawk bu zamana kadar işlenmemiş en gizemli karakterlerden ikisi.
Shanks'ın şu zamana kadar gösterilmemesini fanlar çok sağlam bir karakter olacağına yoruyor.
Ama aynı durumda olan Mihawk için durum çok farklı.

Başta bu adamı ileri derecede gömmenizin basit bir haterlık olduğunu düşünüyordum.
Ama bunun haterlıkla falan bir alakası yok.
Elimden geldiğince empati yapmaya çalışıyorum. Acaba sizin gördüğünüz bir şeyi ben göremiyorum mu diye sorguluyorum. Ama halen bir cevap bulamadım.
En iyisi 3-4 bölüm sonra ödüllerin açıklanmasını beklemek. Çok kalmadı zaten.
Ödül sonrası tekrar alıntı yaparım. İyi forumlar.
Sana söyleyeyim neden farklı. Shanks 5 tane sapasağlam amiral seviyesi olan adam+ 2 senede yonko olacak adamın olduğu yer mf'de gidip hadi benle dövüşecek Yok mu beyler? Diyor, Dünyanın en güçlü yaratığı , en güçlü adamı gibi kişilerle aynı statüde olabiliyor. Adamı dövüşürken görmedik ama toplarının ne kadar ağır olduğunu fazlasıyla gördük bence. Sırf konumundan dolayı bile kendini ispatlayabilmiş bir karakter. Mihawk öyle mi? Adam Dünyanın en güçlü kılıç ustası diyoruz ama seride kaç tane amiral seviyesi kılıç ustası gördük ki Mihawk'ı alıp Shanks'in yanına koyalım? Zaten son sayıyla beraber öğrendik ki Shanks sadece 6 sene önce yonko olabilmiş Mihawk'la dövüştükten çok sonra. O köprünün altından çok su akmış ama anlamayan anlamıyor. Şu saatten sonra Mihawk'ın gücünü çizerse mangaka, amiral altı birşey çıkmasını beklemiyorum ama yonko seviyesi de ayrı birşey..

''Mihawk Shanks'ten üstün bir kere canım, o cepte''den '' Mihawk, Shanks'in yarısı kadar bir ödül alsın, bu başarıdır''a evrilmek....Dünya bile bu kadar hızlı dönmüyor be.:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık