Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
Öncelikle o savaşta hükümet kazandığı halde çok büyük kayıplar verdi.
Shanks'ı küçümsediğim falan yok. Ama savaştan yeni çıkan hükümete Shanks dışında herhangi bir Yonkou da gayet kolay bir şekilde meydan okuyabilirdi.
Asıl sorun zaman kavramını sadece Shanks'ın lehine düşünmenizde.
Dövüşler bittikten sonra Shanks kendini geliştirdi Yonkou oldu.
Mihawk tek bir adım dahi atamayıp savaş lordu oldu ve hiç ilerlemedi.
Kafanızda kurduğunuz şey bu. Gerçekten çok yüzeysel düşünüyorsunuz.
Hiç ilerlemedi mi diyoruz be kardeşim amiralden aşağı çıkmaz dedim daha ne diyeyim? Amiralde mi yetmiyor :D

Böyle şartlama kendini bence.
  1. Adamın tayfası yok.
  2. Yıllardır inaktif.
  3. Hükumete bir zararı yok.
  4. Sivil katliamı yok.
  5. Bilinen sağlam bir aile bağlantısı yok(D. veya Kutsal Ejder)
  6. Bildiği bir sır yok, ticareti yok.
  7. Yaşı genç.
Böyle bir adamın ödülü 2 milyar civarı çıksa bile büyük başarıdır.
2 ve 6 olmayabilir fandaş. Sembolik birkaç denizci gönderme nedenleri tansiyon ölçmek bence. R yapan shicilere çok dokunmayacaklar, ödülleri de çok olmaz ama shicilerin hepsi daldı. Şimdi ödülü hesaplayacaklarını söylediklerinde dondurulmuş ödül olmayacak anlamı çıkıyor. Benim beklentim senin saydığın birkaç maddeye istinaden 2 - 3 bandı. Mihawk'ın bağlantıları illa ki çıkacak, işlenmemiş karakter.

2 ve 6 olmayabilir fandaş. Sembolik birkaç denizci gönderme nedenleri tansiyon ölçmek bence. R yapan shicilere çok dokunmayacaklar, ödülleri de çok olmaz ama shicilerin hepsi daldı. Şimdi ödülü hesaplayacaklarını söylediklerinde dondurulmuş ödül olmayacak anlamı çıkıyor. Benim beklentim senin saydığın birkaç maddeye istinaden 2 - 3 bandı. Mihawk'ın bağlantıları illa ki çıkacak, işlenmemiş karakter.
Tabi ki bunları bilinenler üzerinden yazdım. İşlendikce bir şeyler çıkabilir. Çıkarsa zaten bu ödülünü de etkiler. Ama şu anlık sır bir karakter olduğu için ödülü 2 civarı çıksa bile iyidir. Yonkou olan BB'nin 2 kusur ödülü olduğu düşünülürse...

Mihawk (2,8) > Beckman (2,3) > Karasakal (2,2) > Marco
Shanks'in tayfasında sonuçta güç dengesi var. Mihawk ise en iyi kılıç ustası ünvanına sahip. Shanks'le geçmişte düelloları var. Yanlış hatırlamıyorsam hükümet Teach'i durdurabilirse Marco'nun başrol oynadığı Wb tayfası durdurabilir demişti. Tabii bunu geçmiş zamanda söylemişti. Zaten mağlup da ayrıldılar. Teach'in potansiyelinin çok altında ödüle sahip olduğunu tahmin ediyorum ama Marco'nun ödülünden fazla olduğu da kesin

Wb 5,0
Marco Tahminim 3,0 - 3,1 - 3,2 fark (ödül=2,0 - 1,9 - 1,8)
Vista Tahminim 3,3 fark (ödül=1,7)

Kaido 4.6
King? Tahminim 3,0 fark (ödül= 1,6) Bence güya 5.yonko Luffy'den 0,1 fazla çıkıcak.
Queen 1.3 (3,3 küsur fark var)
Jack 1,0 (3,6 küsur fark var)

Bigmom 4,3
Katakuri 1,0 (3,3 küsur fark var)
Smoothie 0,9 (3,4 küsur fark var)
Cracker 0,8 (3,5 küsur fark var)

Shanks 4,0 Teach 2,2 (1,8 fark)
Beckman Tahminim 1,7 fark (ödül=2.3) Bence 4.yonko Teach'den 0,1 fazla çıkıcak

Roger 5,5
Rayleigh Tahminim 1,7 fark (ödül=3,8)

Shanks 4,0 > Mihawk tahminim (2,8) > Vista 1,7

Vista Mihawk'la kapışabilecek düzeyde
Mihawk'da Shanks'le kapışabilecek düzeyde
Shanks'de kendisinden 1,0 ödül fazlasına sahip olan WB ile kapışabilecek düzeyde

Çok saçma bir mantık kurmuş da olabilirim. Aklıma anlık olarak böyle bir tablo geldi. Tahminimce dediğim ödüllerden 1 aşağı 2 yukarıdır veya dediğim gibidir

@Hakuba Cavendish Vista 3.3 milyar mı?

Dördüncü adam olan Vista'yı geçtim sağ kol Katakuri'nin bile 1 milyar ödülü olduğunu biliyorsun değil mi?

Onu geçtim dördüncü adam Vista 3.3 milyar iken aynı tayfanın sağ kolu Marco 3 milyar?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık