Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Basil Hawkins

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 128 68.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 59 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    187
Eğer gerçekten gücünü çok etkili kullanabiliyor olsaydı, kid, apoo ve tayfaları ile Kaidou'yu indirirdi bence. En fazla Luffy'i oyalayabilecek bir gücü vardır. Her ne gücü olursa olsun daha fazlasını yapabilecek olması bana mantıklı gelmiyor.
Bro Kaido bence 3 amiralle rahat kapışır.

hawkins kartlardan ihtimal bakıyor bu katakurinin üst seviye olayları önceden görmesine benzer ve ona göre alt seviye bir yetenek biri görüyor öbürü var sayıyor hawkinsi zora düşürecek olan hesaplayamadığı %1-2 lik kısım olur buda lufyye yeter olacaklara hawkinsin katakuriden daha çok şaşıracağına eminim onca talimden sonra luffy aklını alır kısacası yeni kum torbası adam olmazsa hawkins

Bence kilit bı rolü olmayacak. Ayrıca da kaido muhabbetine karışmak istiyorum. Adam 5 kişiye tek gidiyorsa bu adami defalarca kez yakalayan amiral takımı kaç kişi olmali. 10 mu?

Neyse gücü göründüğünde anlarız artık. Ben hala bundan bir cacık olmaz diyorum. :D
Tabi senin düşüncene saygım var herkesin farklı fikri var.

Ama son olarak şunu söyleyeyim hawkins hep ihtimalleri ile oranları görüyor luffy ve zoro karşısında çok ama çok rahat eğer kesinlikle kaybedeceğini görse o kadar rahat davranmazdı bence. Tabi sadece konuşmak için geldiyse sorun yok.

Ama son olarak şunu söyleyeyim hawkins hep ihtimalleri ile oranları görüyor luffy ve zoro karşısında çok ama çok rahat eğer kesinlikle kaybedeceğini görse o kadar rahat davranmazdı bence. Tabi sadece konuşmak için geldiyse sorun yok.
Bence de konuşmak için geldi , güçlerini görmek istemiş olabilir. Yanındakiler kendine bağlı olmayabilir .

Tabi senin düşüncene saygım var herkesin farklı fikri var.

Zaten dövüş olacağını düşünmüyorum. Luffy'nin küçük kızı hastaneye götürmesi gerekiyor. Hawkins nabız yoklamaya falan gelmiştir oraya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık