Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bartholomew Kuma

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 135 92.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Fikrin değişti mi?
Flashback fikrimi değiştirmez.Güç dengeleri aynıdır ama shichileri komutanlardan güçlü verdiği için artık Yc3 falan demem tabii o konuda genel anlamda herkesin fikrinin değişmesi lazım.Aslında ben o sıralarda bile Dof Croco Mihawk için sağ koldan aşağı düşünmüyordum ama Hancock Kuma falan daha zayıf bekliyordum işin içine dönemin algısı da eklenince öyle yazılması normal.Biliyorsun Mihawk hariç en baba shichibukai maksimum Yc3 olabilir baskısı vardı kural gibiydi.

Kuma karakter olarak çok iyi. Gerçek hayatta da böyle az konuşan insanları severim. Güç olarak da en az sağ kol eder. Oda'nın başarılı tasarladığı karakterlerden.

Kötü yazarlığın kurbanı olan bir karakter daha. Tasarım güzel ama işleniş leş. Normal şartlar da Shickiler içinde Mihawkdan sonra en güçlü kişi olması gerekiyor bana göre. Meyvesi o kadar uber ki tek başına taşıyor. En iyi meyveler arasında top 5'e girer. Üstüne bir de özel bir ırkdan geliyormuş tam oldu. Bilinçli bir Kuma'nın kolay kolay hiç bir karaktere kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Kötü yazarlığın kurbanı olan bir karakter daha. Tasarım güzel ama işleniş leş. Normal şartlar da Shickiler içinde Mihawkdan sonra en güçlü kişi olması gerekiyor bana göre. Meyvesi o kadar uber ki tek başına taşıyor. En iyi meyveler arasında top 5'e girer. Üstüne bir de özel bir ırkdan geliyormuş tam oldu. Bilinçli bir Kuma'nın kolay kolay hiç bir karaktere kaybetmeyeceğini düşünüyorum.
Thriller Bark'ı ilk izlediğim zamandan beri hep böyle düşünüyordum aynı düşünen birisinin olması sevindirdi. Yani karakteri geçtim meyvesi bile paramecialar içinde bile Deprem Ope Ope ve Fujitoranın meyvesiyle kapışacak güçtedir. Böyle bir karakterin Mihawktan sonraki en güçlü shichi olması gerekiyor. Hatta bana kalsırsa fazla abartı olmasın ama çoğu 1. kumandandan güçlü olması gerekiyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık