Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bartholomew Kuma

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 135 92.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Çok zor.Çünkü Wb:

-Yılların verdiği tecrübe
-Haki
-Meyve gücü
-Fiziksel güç
Yani...

elıne saglık smoker-san.. baska adam kaldımı :D hepsini cevirdin galıba :D
Var bir kaç tane daha...

ya kardeş kuma nezaman dünya hükümetini blackbeart hakkında uyarmıştır.şu ana kadar animede çıkmadı mangadanmı söylüyorsun.
Kardeş... Bak kardeş diyorum... Bu iki oldu gelmiş bana hesap soruyorsun... Durduk yerde canımı sıkıyorsun... Ben yazanı çeviriyorum... Sanki ben mi dedim böyle böyle yapmış diye....

Son düzenleme:
ellerine sağlık smoker bu adam hem çok güçlü hemde çok iyi kalpli thiller bark'ta mugiwaraları bitirmek isteseydi bitirirdi luffynin ne halde oldugunu gördü we acıdı kuma adamsın :D

aslında son zamanlar da nedense kumanın birşeyler çevirdiğini düşünüyorum belkide gol d. roger ile ilişkilidir. böyle düşünmemin sebebi luffyi kurtardıysa luffy nin güçlenip acayi kurtarmaını ve marinelerinyok olmasını sağlıyacak bu durumda kesin gol d. roger ile ortak geçmişi vardır. (baya attık:D)ama olurda olur odadan herşey beklenir

Benim merak ettiğim acaba logia saldırılarınıda geri gönderebilirmi mesela akainu nun lavlarını ??

Kuma'nın meyvesi sayesinde gelecek hakkında birtakım olayları görebildiğini düşünmeye başladım. Tayfayı dağıtmadan önce kimi hanhi adaya gönderip, neler yapabileceklerini ve kendilerini nasıl geliştirebileceklerini önceden görmüş olmalı. Bu olayları kendi meyvesi ile mi? yoksa başka birinin meyvesinin özellikleriyle mi yaptı bilemiyorum. Sonuçta bu adam tüm tayfayı dağıttı ve tayfanın hepsi kendini en iyi geliştirecekleri yerlerdeydi. Gittikleri yerlerde ölmemeleri de buna bağlayabiliriz. Kuma buralarda olan olayları görmüştür bence. Kuma'nın hala birçok sır hareketi var. Bu sırları bakalım ne zaman göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık