Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartholomew Kuma vs. Charlotte Cracker

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    60
Güzel düşünülmüş bir vs. Kuma'nın meyvesi çok ters duruyor. Cracker'in de fiziksel olarak zayıf olduğunu düşünürsek Kuma alır.

Şu sayfadaki sıralamanın aynı zamanda güç sıralaması olduğunu düşünenlerdenim bende.O yüzden Kuma Dof'tan zayıftır.Zaten ilk ortaya çıktıklarında da Dof'un ödülünü Kuma'dan daha yüksek yaparak Kuma'dan daha tehlikeli ve güçlü olduğunu hissettirmek istedi bence mangaka.Cracker ise bana göre Dof'u yenebilir ki Dof'tan güçsüz olan Kuma'yı zorlansada yener.

Ursus Shock'a koka+bisküvi savunması yaparak dayanabilir bence.

Kuma Buglu meyvelerden birisine sahip. WG bu adamı esas alarak PX yapıyor. Kuma boş adam değil. Cracker'a gelirsek, kuma'ya hiçbir şey yapabilir gibi durmuyor sadece bisküvi asker üretip duruyor. Kuma bu bisküvileri onun ürettiği hızda başka yere gönderebilir mi gönderir zira luffy yiyordu, luffy'nin yemesinden daha hızlı olacağı ve sonunda cracker'ın tükeneceğini düşünüyorum. Ama Kuma 2 yıl öncesinin karakteri hakisi var mı yok mu varsa ne kadar var ? schibukailer eğer bu manganın güç dengesinde sayılıyorsa MarineFord arcında orta seviye sch. olan kuma boş adam olmamalı. 3. komutanı en azından alabilmeli. Haki bilmeden koramiral olunmuyor, güç dengesinde schibukailer koramiral üstünde sayıldığına göre mutlaka haki biliyor olmalı. Buna dayanarak Kuma Alır diyorum, ama fizikselden çok meyve gücüyle üstün çıkar.

Bu foruma ne olmuş ? Kraker Dofu parçalar diyenler şimdi Kumanın Krakeri alacagını düşünüyor.Kumanın en güçlü hali bir Dof etmez,Şiçilerde Mihawk Doftan sonra gelir Kuma güç olarak.

Bisküvi askerler işe yaramaz ama cracker'in kendisi yenebilir bence kuma'yı. Kuma aklı yerindeyken bile ivankov'un altında bi seviyedeydi. Cracker fazla gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık