Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar Dünyasında Ne Bükmek Isterdiniz?

Avatar dünyasında ne bükmek isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    141
Lalaları iyi eğitememiş. Avatar modu olmadan baskın savaşları yok. Aang ve Korra için konuşuyorum. Öncekileri de fbde gösterdi diye güçlü çizdi ama doğum elementlerinde. Kyo toprak, Aang'den önceki ateş gibi. :)
Şöyle açıklık getireyim bu konuya umarım kafamdakileri aktarabilirim.

Keşiş Gyatso mesela. Sadece bir elementte belki de 40 sene çalışıp ustalaşıyor. Diğer uluslardaki ustalıklarda bu şekilde. Çoğu usta genel itibariyle 50 yaşının üstünde. Aang avatar eğitimine geçmeden önce usta olmuştu. Bu yüzden Aang avatar olmadan önce aslında gayet de ekstra yetenekli bir hava bükücü çocuğu idi.

Sorunun diğer bir kısmı da bir kişi bir elementle yıllardır çalışırken bir avatar bu süre içerisinde dört elementte ustalaşmaya çalışıyor. Bu yüzden aslında avatarlar genç yaşlarında büyük birer element ustaları değiller. Onların misyonu element ustası olmak değil bir vücutta dört elementin kullanılmasıyla ortaya çıkan gücün temsiliyeti olması.

Yahu tüm elementler ölümcül. Kan bükme kullanarak öz savunma yapabilirsin en azından. Yoksa bir denyo tek hareketle perişan eder seni, acımasız bir evren.
Hava bükersen de nefessiz bırakabiliyorsun, masum element yok.
Ben toprak ve havada öyle özellikler yok demedim ki? Ateş'in aksine çok daha güzel özellikler getiriyor dedim, odaklanılan şey can yakmak. Ayrıca AATLA evreni gayet sakin ortam ateş ulusu Cengiz Hanlık yapmaya kalkana kadar. En büyük sorun köyler arası falan oluyor adjskl

Ben toprak ve havada öyle özellikler yok demedim ki? Ateş'in aksine çok daha güzel özellikler getiriyor dedim, odaklanılan şey can yakmak. Ayrıca AATLA evreni gayet sakin ortam ateş ulusu Cengiz Hanlık yapmaya kalkana kadar. En büyük sorun köyler arası falan oluyor adjskl
Toprak kralı Chin Dünyayı fethediyor esasında ama Avatar Kyoshi engelliyor. Hee bu da bir yüzyıl önce. yüzyılda bir böyle sorunlar çıkıyor neredeyse. O yüzden bence de çok büyük olaylar yaşanmıyor :D

Toprak kralı Chin Dünyayı fethediyor esasında ama Avatar Kyoshi engelliyor. Hee bu da bir yüzyıl önce. yüzyılda bir böyle sorunlar çıkıyor neredeyse. O yüzden bence de çok büyük olaylar yaşanmıyor :D
Tabi arada bi' böyle ekşınlar olur, ortalama yaşayan bir insanı ne kadar etkiler. Rüzgar büküp uçmak varken, mangala çakmak götür yani adam yakmak istemiyorsan.

Tabi arada bi' böyle ekşınlar olur, ortalama yaşayan bir insanı ne kadar etkiler. Rüzgar büküp uçmak varken, mangala çakmak götür yani adam yakmak istemiyorsan.
Günlük hayatta ateş en fazla ısınmak için kullanabileceğin bir şey. Ormanda avlanamazsın ormanı yakarsın. Toprak, su hatta hava çok işlevsel. Ev içinde de öyle... Ateş sadece savaş anlamında ki o da büyük ustalık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık