Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Ben Gabi denen patlak gözlü kaz kafalı kızdan bahsediyordum.

Zeke ve Eren'e karşı iyi veya kötü herhangi bir yorumum yok.
Ne yaptıysa Eren yüzünden yaptı. Tamamen duvar yıkıldığı anda Eren hangi motivasyonlara sahipse ona sahipti. Bana ilginç geliyor bu karakterden bu kadar nefret edilmesi. Yetişme biçimini düşünürsek suçlamıyorum. Hatta adaya geldikten sonra karakter gelişimi bile yaşadı.

Ne yaptıysa Eren yüzünden yaptı. Tamamen duvar yıkıldığı anda Eren hangi motivasyonlara sahipse ona sahipti. Bana ilginç geliyor bu karakterden bu kadar nefret edilmesi. Yetişme biçimini düşünürsek suçlamıyorum. Hatta adaya geldikten sonra karakter gelişimi bile yaşadı.
Ben yaptıkları yüzünden değil, tiplemesi yüzünden hoşlanmıyorum. Böyle ölümüne inatçı ve aptallık derecesinde benmerkezci karakterler itici geliyor.

Gabi'ye haklı diyip Eren'i haksız bulmak sence de iki yüzlülük değil mi?

Ben yaptıkları yüzünden değil, tiplemesi yüzünden hoşlanmıyorum. Böyle ölümüne inatçı ve aptallık derecesinde benmerkezci karakterler itici geliyor.
O zaman bir şey diyemem o yanları bana da itici geliyor.

Gabi'ye haklı diyip Eren'i haksız bulmak sence de iki yüzlülük değil mi?
Gabi düşman ayağına tüm insanlığı öldürmek mi istiyor? Veyahut kaç yaşında birisi? Adaya geldikten sonra gayet değişim geçirmeye başlamıştı. Son baktığımda adadaki herkesin ölmesini istemiyordu.

Eren ile aynı şartlar altında mukayese edeceğiz?

E yuh yaniğğğ...:artiz:
Ne dememi bekliyorsun bu konu hakkında? Yani hayali gerçekleşti artık umarım bu seferde yine "okyanus" yerine ben "kum" gormek istiyorum der. Ve yine acırlar kısır döngu itibariyle sonsuza kadar gider.

Hayalleri olan kisileri sonsuza kadar yasatacaksak katkiyi saglayan adamin hakkını sorgularım bende.

O zaman bir şey diyemem o yanları bana da itici geliyor.

Gabi düşman ayağına tüm insanlığı öldürmek mi istiyor? Veyahut kaç yaşında birisi? Adaya geldikten sonra gayet değişim geçirmeye başlamıştı. Eren ile aynı şartlar altında mukayese edeceğiz?
Evet istiyor. Önüne bir kırmızı düğme konup bunla Eldialıları yok edebilirsin dense iki saniye düşünmez. :D

Ne dememi bekliyorsun bu konu hakkında? Yani hayali gerçekleşti artık umarım bu seferde yine "okyanus" yerine ben "kum" gormek istiyorum der. Ve yine acırlar kısır döngu itibariyle sonsuza kadar gider.

Hayalleri olan kisileri sonsuza kadar yasatacaksak katkiyi saglayan adamin hakkını sorgularım bende.
La oğlum dua et şu an içgüveysiden hallice bir durumdayım da uzun uzun tartışamıyorum.
Yoksa var ya...:mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık