Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Beyler Manga'da guncelim ama farketmedigim bir detayi bugun 3. Sezon 21. Bolumde gordum. Baykus, Grisha'ya Mikasa, Armin ve digerlerini kurtarmak istiyorsan, gorevini yerine getir. Dedi. O an benim beyin error verdi :D henuz dogmamis olan insanlari nasil isimlendirebildi? Saldirgan Titan'in gelecegi gorme gibi bir ozelligi mi vardi da ben gormedim?
Saygilar.
Ymir'in yolu.Herkes birbirine bağlı çünkü

Beyler Manga'da guncelim ama farketmedigim bir detayi bugun 3. Sezon 21. Bolumde gordum. Baykus, Grisha'ya Mikasa, Armin ve digerlerini kurtarmak istiyorsan, gorevini yerine getir. Dedi. O an benim beyin error verdi :D henuz dogmamis olan insanlari nasil isimlendirebildi? Saldirgan Titan'in gelecegi gorme gibi bir ozelligi mi vardi da ben gormedim?
Saygilar.
Orada titanları paylaşanların anılarının birbirine girmesini gösteriyor. O sözleri Eren söylüyor/düşünüyor. Manga sayfasında da yanlış hatırlamıyorsam kafası karışmış bir şekilde "Bu kimin anısıydı?" tarzı bir şey söylüyor bunu göstermek için. Daha doğmamış kişiler hakkında konuşmuyor.

Orada titanları paylaşanların anılarının birbirine girmesini gösteriyor. O sözleri Eren söylüyor/düşünüyor. Manga sayfasında da yanlış hatırlamıyorsam kafası karışmış bir şekilde "Bu kimin anısıydı?" tarzı bir şey söylüyor bunu göstermek için. Daha doğmamış kişiler hakkında konuşmuyor.
Sözler Kruger'ın ağzından çıkıyor. Yani daha doğmamış kişilerden konuşuyor.

@Bilture19 un dedigi gibi net bir sekilde Kruger soyluyor, Grisha da kim olduklarini soruyor ona.
Ymir'in yolu.Herkes birbirine bağlı çünkü
Titan el degisince dedigin dogru ama burda henuz dogmamis karakterlerden bahsetti. Belkide Saldirgan titan'in eski sahiplerinden biri zamanda yolculuk yapip gecmise geri donmustur yada buna benzer bir islem yapmistir.

Sözler Kruger'ın ağzından çıkıyor. Yani daha doğmamış kişilerden konuşuyor.
Ben de diyorum ki, oradan itibaren kendi zamanına dönüyor seri. Orada o konuşsa da bunun geçmişte yaşanılan bir anıyla şimdiki zamanın birbirine birleşmesini gösteriyor. Yani Kruger o gün o şeyler yaşanılıyorken o sözleri söylemiyor. Sanatsal bir geçiş yapılmış ama biraz kapalı olduğu için de kafa karışıklığına neden oluyor. Ondan kaçınmak için de yazar karaktere "Bu kimin anısı? " diyerek ipucu veriyor.

Ya bütün olaylar bir döngü içindeyse ve Eren her öldüğünde döngü başa sarıyorsa ? Animenin ilk bölümü Eren'in gördüğü bir rüya ile başlıyor
.
Peki henüz titan gücünü almamış Eren nasıl gelecekte olanları görebildi ?

Ya bütün olaylar bir döngü içindeyse ve Eren her öldüğünde döngü başa sarıyorsa ? Animenin ilk bölümü Eren'in gördüğü bir rüya ile başlıyor
.
Mangakanın böyle bir planı olduğunu düşünmüyorum.
Eren'in geleceği görmesi ise geçmişi görme olayı ile aynı. Olmaması yanlış olurdu aslında.
Bütün yollar aynı yere çıkıyorsa yolun bir noktasında öncesini ve sonrasını görmek de mümkündür.

.
Kruger da gelecekten anılar gördü. Çünkü bütün dev kullanıcılar geçmiş, gelecek ayırmaksızın birbirine bağlı. Yani Eren'in bundan 20 jenerasyon öncesinden anılar görebildiği gibi sonrasındaki kullanıcıların anılarını görmemesi için bir sebep yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık