Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    114
En basitinden bir sürü Yeagerist var ve sadece 2-3 tanesinin adını biliyoruz. Aradan geçen 4 senede askeriyeye giren kişileri de hesaba katarsan hâlâ çok kişi var.
:artiz:
Zaten o 4 senede askeriyeye giren tipleri katlettiler. Hatırlarsan dört sene öncesinden kalanları (Sasha dışında:ühü:) saydım ben de.

Yeageristleri de ayırt edemiyorum iyice. Marley ordusu askerleri değil mi onlar? :hıh:

:artiz:
Zaten o 4 senede askeriyeye giren tipleri katlettiler. Hatırlarsan dört sene öncesinden kalanları (Sasha dışında:ühü:) saydım ben de.

Yeageristleri de ayırt edemiyorum iyice. Marley ordusu askerleri değil mi onlar? :hıh:
Yeageristler direkt Anti-Marley ordusu diye geçiyor ve muhtelemen sadece Eldialılar da yok içinde. Onyankopon'un Eldialı olması düşük bir ihtimal.

Geçen günkü etkinlikten. Willy Tybur'un konuşmasını tiyatral ve audio olarak yayınlamışlar, mikrofonun yankısı güzel bir hava katmış umarım animede de öyle yaparlar. Ortasından itibaren War Hammer savaşı da koyulmuş.

Geçen günkü etkinlikten. Willy Tybur'un konuşmasını tiyatral ve audio olarak yayınlamışlar, mikrofonun yankısı güzel bir hava katmış umarım animede de öyle yaparlar. Ortasından itibaren War Hammer savaşı da koyulmuş.

Yankılı olması benim de hoşuma gitti. Sonunda harabeleri görmüş olmak da ayrı güzeldi.

Ayrıca Tybur'ın ölümüne şaşırdığımı hatırlamış da oldum. Hiç beklemiyordum.

Deüişik bir görüntü olmuş. Korsan film gibi. :flaugh:

Hikayenin bu kısımlarında kafama oturmayan yerler vardı. Animede netleşir umarım.
Tybur olayında ben de şaşırmıştım. Ne beklerken neyle karşılaşmıştım. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık