Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Eren'den beklemediğim bir hareket. Sivillere zarar verdi. Demek ki zaman içinde çok değişmiş. Eski arkadaslarini geride bırakmış ve tek başına intikam sevdasina düşmüş ve vuralara kadar gelmiş.
Sivil derken adamlar savaş ilan etti erende kabul etti + olarak sivilllere değil rutbeli askerlere saldirdi.

Sivil derken adamlar savaş ilan etti erende kabul etti + olarak sivilllere değil rutbeli askerlere saldirdi.
Aynen bak hiç bu gözle bakmamıştım. Sen böyle diyince erenin bu hareketi mantıklı gelmeye başladı.

Bu arada manganın yeni bölümleri nezaman çıkıyor ?

Aynen bak hiç bu gözle bakmamıştım. Sen böyle diyince erenin bu hareketi mantıklı gelmeye başladı.

Bu arada manganın yeni bölümleri nezaman çıkıyor ?
Her ayın 10'nun da çıkıyordu bu ay geciktiler. Bir yerde bu ara var yazıyordu inş doğru değildir.

Etik ve ahlaki yargılamasını bir yana bırakırsak, Eren doğrudan ve dolaylı olarak yüzlerce belki de binlerce sivilin ölümüne sebebiyet verdi.
Yanlış anlama oldu sanırım adamlar zaten savaş ilan etti. Eren saldırmasa zaten onlar savaşa gelecek bu sever ada halkından binlercesi ölecek. Tabi Marley ordusundan isen başka konu. + olarak onlar değil Eren savaş ilan etmiş olsa bile ben kişisel olarak Eren'in tarafında olur ona hak veririm geçmişte savaş yokken o kadar sivilin ölmesine sebep olmadılar mı adamlar kendileri bile savaşa gelmediler. Ada halkını deve dönüştürüp kalanlara kırdıtmadılar mı. Bu yapılanlar karşılıksız mı kalacak.

Her ayın 10'nun da çıkıyordu bu ay geciktiler. Bir yerde bu ara var yazıyordu inş doğru değildir.

Yanlış anlama oldu sanırım adamlar zaten savaş ilan etti. Eren saldırmasa zaten onlar savaşa gelecek bu sever ada halkından binlercesi ölecek. Tabi Marley ordusundan isen başka konu. + olarak onlar değil Eren savaş ilan etmiş olsa bile ben kişisel olarak Eren'in tarafında olur ona hak veririm geçmişte savaş yokken o kadar sivilin ölmesine sebep olmadılar mı adamlar kendileri bile savaşa gelmediler. Ada halkını deve dönüştürüp kalanlara kırdıtmadılar mı. Bu yapılanlar karşılıksız mı kalacak.
Dediğim gibi eylemlerini yargılamıyorum, sen sivillere sardırmadı dedin ben de tam aksinin gerçekleştiğini belirttim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık