Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Eren dünyayı yok ediyor la, şu an da fazla bile öldürmüştür. Ha ama bana ne. Ez git eren reyiz
Snk evreni cidden insanın içini karartan, bazı konularda fazla gerçekçi bir evren. Bence de yıkıp geçsin ne insan kalsın ne dev. 2-3 kişi kalsın onlar tekrardan üreye üreye çoğalırlar. :/

Tek suçları duvarların dışında yaşadıkları için Eren'in rahatça dünyayı gezemeyecek olması. :D Nasıl suçlu olabilirler bu yüzden. :D
O hayal kırıklığı meselesi bence, eren duvarın dışında akılsız devlerden ziyade kendisi gibi insanlar gördüğü için hayal kırıklığına uğruyor, ki zaten bu yüzden af dileyip duruyor. Kendi kafasındaki dünyayı yaratmak içinde ezip geçiyor, yaptığı makul bir şey.

Olayı daha da korkunç rahatsız edici ve gerçek yapan şey Eren'in motivasyonu zaten. Bu ancak bir manyağın yapacağı şeydi ve manyakların böyle tatlı motivasyonları olur. O değil de her şey illüzyon çıkmasa bari, vardır belki şu an Eren'in böyle bir gücü mangaka kekliyordur bizi falan

Olaydan alakasız şöyle güzel uğraşan birini gördüm. Bir önceki bölümü film izler gibi bir kez daha okumuş oldum.
Olayı daha da korkunç rahatsız edici ve gerçek yapan şey Eren'in motivasyonu zaten. Bu ancak bir manyağın yapacağı şeydi ve manyakların böyle tatlı motivasyonları olur. O değil de her şey illüzyon çıkmasa bari, vardır belki şu an Eren'in böyle bir gücü mangaka kekliyordur bizi falan
Sebeb Eren olabilir. Sonuçta babasının yapmayacağı bir şeyi yapmasını sağlıyor şurada;

Son düzenleme:
Özgürlüğü çok yanlış anlamış reis. Gerçi ÖZGÜRLÜK kadar balon bir şey de yok ha. İnsan ırkının uydurduğu en saçma şey ayrı konu.

Zaten Eren orada Cezmi reyiz için gözyaşı dökmüyor. Eren kendine acıdığı için gözyaşı döküyor. Cezmi reyiz için gözyaşı dökecek adam ondan ketçap yapmaz. Gariban mülteciyi ezdi geçti alçak Eren. Mültecinin günah neydi Paradise halkından bile daha kötü durumdaydı. Eren kendine acıyan bir katilden fazlası değil. Mangaka bile Eren’e katilin teki diyor artık. Kendisini yaratan adamın gözünde bile kasaptan fazlası değil bu Eren soykırımcısı.

Aga adama katil değil demedim ki :d bana göre anime tarihinin en büyük villaini olma yolunda ilerliyor.

Sanırım bu tartismayi da sonlandirmanin zamani geldi.Mihawk seviyesi veya Amiral vs Yonko muhabbetleri gibi bunun sonu gelmez knk.

Bunu düşünüyorum kaç bölümdür.Isayama acaba Kurucu Titanın gücüyle alakali bisiler mi yapcak diye bekliyorum.Her an oynatabilir bizi.

Muhtemelen tüm dünyada hayatta kalan kişiler Paradis'teki Eldia halkı olacak ve Eren tekrar duvarlar örerek herkesin hafızasını silecek. Bu sayede gelecek nesil/nesiller hiçbir tehdit ve tehlike altında olmadan "özgürce" dünyayı yeniden keşfedecek. 2 sene önce İsayama'nın paylaştığı ve serinin son paneli olacağını söylediği taslaktaki bebek muhtemelen Historia'nın bebeği ve onu tutan Eren de gelecekte dünyayı sıfırdan keşfedebileceği için o bebeğe "Sen özgürsün" diyor.

Muhtemelen tüm dünyada hayatta kalan kişiler Paradis'teki Eldia halkı olacak ve Eren tekrar duvarlar örerek herkesin hafızasını silecek. Bu sayede gelecek nesil/nesiller hiçbir tehdit ve tehlike altında olmadan "özgürce" dünyayı yeniden keşfedecek. 2 sene önce İsayama'nın paylaştığı ve serinin son paneli olacağını söylediği taslaktaki bebek muhtemelen Historia'nın bebeği ve onu tutan Eren de gelecekte dünyayı sıfırdan keşfedebileceği için o bebeğe "Sen özgürsün" diyor.

Bayağı ic karartici bi son.Bu manganin sonu hic iyi son gibi gözükmese de bu kadar ileri seviye birsey de olmaz herhalde

Bende böyle düşünüyorum ama umarım eren arkadaşlarına zarar vermeden halledebilir yoksa mükemmel son olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık