Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Buradan anliyoruz ki kötülük, kötülük doğurur. Ayrica bir de keser döner, sap döner, gun gelir hesap döner.

Eren e verdiler kuskuyu, verdiler kuskuyu. Şimdi onun sonuclarini aliyorlar. Eldialilari bitirirsek tüm dunya kurtulirculara karsi. Tum canlıları bitirirsek dünya ve doğa bir sekikde kurtulur ve duzelirci Eren i izliyoruz.

Eren böyle değildi, yasarken oldu diye de baska bir sarki sözüyle bitiriyorum. Almaz mazlumun ahini, cikar aheste aheste :)

Çok hızlı olduklarından bahsedildi, çok sürmüyordur. Sarsıntı kuvvetli olabilir ama ayak izlerinin derinliğine bakınca çok değil. Yeraltı için rahatsız edici olsa da hayatta kalınır diye düşünüyorum. En azından o hissiyatı alamadım.
Aynı anda yüzlercesinin yaptığı etkiyi kestiremezsin sadece ayak izinden. Yer altında bir tünel, şığınak vs varsa bile üstüne toprak çökmesi gayet mümkün şu durumda.

Hikayenin epikliğini tansiyonunu arttırmak için illa ki ölçekle oynaman lazım. O yüzden köy, kasaba, şehir, ülke, kıta ve dünya diye gidiyor. Uzayla alakan varsa gezegene evrene kadar yolu var.
Eren shonen kalıplarını kırıyor sen kufrediyorsun birader. Klasikler böyle yazılıyor. Hxh den sonraki en iddaali seri bu oldu resmen. Hiç mi gaza gelemiyorsun ? Mangaka "koy köyüne gitsin " dedi. Var mi böyle senaryo baska seride?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık