Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Eren in yaptığına doğru bir davranış ben de demiyorum.
Eren in düşüncesi, dunyayi bu titan zirvaligindan nasil temizlerim diye kendince bulduğu bir davranış. Hele ki Zeke nin titan gücünü ele geçiren biri dunyanin yarisini beyinsiz titana dönüştürür. Bu da dunyanin geri kalaninin acı içinde ölmesidir. Çözümü tek basina aldığı bir kararla bencilce diyebiliriz.
Yani başkaları adına karar vermek kadar bencilce bir şey yok zaten. Adamın yaptığı baya faşo bir hareket. Hiç kimse, hiç kimsenin iyiliği için karar veremez. Eren tüm Dünya’nın iyiliği için karar verdiğini sanıyor.

Bana kalırsa Eren dediğini yapacak ve duvarların dışındaki tüm dünyayı yok edecek. Sonrasında duvarların içindeki herkesin anılarını silecek, tıpkı ilk Kral gibi. Aynı serinin başındaki gibi. Halk kendileri dışında kimsenin yaşamadığını düşünecek.

Hayır ne yapmasını bekliyorsunuz Erenin? Öldürülmeyi mi beklesin Eldianlıların elinden ?
Adam bunu reddediyor. Benim dostlarım öleceğine karşı taraf ölsün diyor.
İnsanlar birbirlerinden nefret ettiklerini biliyor ve bu nefretin sonlanmayacağını da.
Tek çözüm bir tarafın yok olması Zeke kendi tarafını yok etmek istedi. Erende karşı tarafı.

Edit: Gidin Fairy Tail okuyun abi saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Gidin orada peri masalınızı yaşayın.

Erenin elinde caydırıcı bir güç var.Eğer diğer ülkeler bu koza rağmen savaşmayı seçerse Eren savaşacak.Ama Eren in diğer ülkeleri yok etme düşüncesi olduğunu hiç zannetmiyorum Hem saçma olur.Ama şöyle yapabilir adaya saldırmaya gelen orduların askerlerini öldürmez geri yollar ama ne kadar lojistik gücü varsa yok eder diye tahmin ediyorum.Eren in amacı Dünya ile anlaşmak .Gücünü Marley de gösterdi.Artık daha güçlü. Bu dev meselesi ise feragat yöntemi ile çözülür kanımca.

Erenin elinde caydırıcı bir güç var.Eğer diğer ülkeler bu koza rağmen savaşmayı seçerse Eren savaşacak.Ama Eren in diğer ülkeleri yok etme düşüncesi olduğunu hiç zannetmiyorum Hem saçma olur.Ama şöyle yapabilir adaya saldırmaya gelen orduların askerlerini öldürmez geri yollar ama ne kadar lojistik gücü varsa yok eder diye tahmin ediyorum.Eren in amacı Dünya ile anlaşmak .Gücünü Marley de gösterdi.Artık daha güçlü
Eren o kısmı çoktan geçti. Bu nefretin bitmeyeceğini biliyor kendide öyle söylüyor zaten büyük bir ihtimal hepsini yok edecek.

Erenin elinde caydırıcı bir güç var.Eğer diğer ülkeler bu koza rağmen savaşmayı seçerse Eren savaşacak.Ama Eren in diğer ülkeleri yok etme düşüncesi olduğunu hiç zannetmiyorum Hem saçma olur.Ama şöyle yapabilir adaya saldırmaya gelen orduların askerlerini öldürmez geri yollar ama ne kadar lojistik gücü varsa yok eder diye tahmin ediyorum.Eren in amacı Dünya ile anlaşmak .Gücünü Marley de gösterdi.Artık daha güçlü. Bu dev meselesi ise feragat yöntemi ile çözülür kanımca.
Abi bence kesinlikle Dünya ile anlaşmak istemiyor. Madem bütün dünya bana savaş açtı ben de hepsini öldürürüm kafasında.

Üye silindi 1004

Hayır ne yapmasını bekliyorsunuz Erenin? Öldürülmeyi mi beklesin Eldianlıların elinden ?
Adam bunu reddediyor. Benim dostlarım öleceğine karşı taraf ölsün diyor.
İnsanlar birbirlerinden nefret ettiklerini biliyor ve bu nefretin sonlanmayacağını da.
Tek çözüm bir tarafın yok olması Zeke kendi tarafını yok etmek istedi. Erende karşı tarafı.

Edit: Gidin Fairy Tail okuyun abi saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Gidin orada peri masalınızı yaşayın.
Her türlü başarısız olacak. Anca anlaşırsa kurtarır diğer türlü hiçbir şey yapamaz Eren. Dünya insanlık eskisi gibi değil bi dolu anti-titan silahı varken Eren kimi yok ediyor.

Üye silindi 1004

Anti-titan silahı milyonlarca muazzam deve tek mi atacak?
Bu silahtan tek bi tane yok ya. Seri üretim, teknoloji bir sürü zeplini modern cihazı var adamların. Atlı kılıçlı kabile değiller. Hava çıkarması yapan muazzam titanların da çaresine bakar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık