Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Oda başka. O arkaplanı dolduruyor. Shingeki öyle mi? Ne vadettiğine bakmak lazım. Gerçi aksiyonu dandikse okuyucuya sıkıcı geliyor olabilir. Ben hikâyeye önem verdiğimden çizimleri çok takmıyorum.
Bence hikaye ve karakterler açısından bakılırsa one piece'i sollar.
Em azından bir denge, bir derinlik var.
Ama tabi Oda'nın çizimlerine yaklaşamaz bile.
Oda panellerini eçiş bücüş ama dolu ve güzel çiziyor.
Isayama ise yamuk yumuk, detaylı ama daha az yoğunlukla çiziyor.

Şuan ilk sezonu bitirdim yeni başlamış biri olarak. Savaş sahnesi umrumda degil açikcası. Ilk sezondan derin anlamlar iceren sozler,karekterlerin uygunsallığı ve uyumu,hikaye yönunden cokca beklentilerin ustunde karsiladigi bir anime olarak nitelendiriyorum suanlik.
Yalnız burası senin için mayın tarlası kardeş. Biz burada 3. Sezon tartışıyoruz.
Ama evet diğer konularda haklısın.

Ciddiyim.
Hiçbir karakterine boş boş harcamıyor. Bütün dünyası esas karakterlerinden ibaret değil. Yan karakterler de bile o "gerçek insan"ı görebiliyorsun.
He Oda kadar çok karakteri yok belki ama Oda senaryo için baş karakterini bile harcayabiliyor yeri geldiğinde.
Böyle sinir bozucu saçmalıklar yok bu seride.

Animatörler aslında bayağı boşaltıyorlar karakterleri. Mangada çok daha derin bir şekilde görüyoruz onları.
Armin, Levi, Hange, bunlar ilk aklıma gelenler mesela.

Ciddiyim.
Hiçbir karakterine boş boş harcamıyor. Bütün dünyası esas karakterlerinden ibaret değil. Yan karakterler de bile o "gerçek insan"ı görebiliyorsun.
He Oda kadar çok karakteri yok belki ama Oda senaryo için baş karakterini bile harcayabiliyor yeri geldiğinde.
Böyle sinir bozucu saçmalıklar yok bu seride.
Senin yorumundur, saygı duyarım. :)

2 sezon tam anlamıyla heyecanlı ve soluksuz geçiyor. Yani sıkılmadan izlediğim birkaç animeden biri oluyor. Biraz kendimce abartıyor olabilirim ama düşüncelerim bu şekilde. Etkileyici bir seri.

2 sezon tam anlamıyla heyecanlı ve soluksuz geçiyor. Yani sıkılmadan izlediğim birkaç animeden biri oluyor. Biraz kendimce abartıyor olabilirim ama düşüncelerim bu şekilde. Etkileyici bir seri.
Benim en sevdiğim animedir kendisi. Yani gel beraber abartalım sıkıntı yok :)
Yok, suan 2 sezon ve 10bolumdeyim.
Spoiler yemekten zevk almıyorsan kaç bu konudan güncele gelene kadar.

Benim en sevdiğim animedir kendisi. Yani gel beraber abartalım sıkıntı yok :)
Yorum için teşekkürler. Abartalım/Abartacagız. :D

Spoiler konusuna gelince yorum okumaya degil anime hakkindaki dusuncelerimi yazmaya geliyorum.(Şimdilik)

He tabi forum yorumlarindan degil anime izledigim site'de anime bolumu hakkinda yedigim bir spoiler bana pahalıya patladı. :(

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık