Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

O manada değil yav. :oleyo2:

Öldürmesi gerekirdi, öldüremedi çünkü Zeke yaşamalıydı. :oleyo:
Meh!
Zaten öyle çabuk ölmesinin de zevk verici bir yanı yok. İşkence ile ölmesini istiyorum.
Hani eskiden olsa aklıma anca diri diri yakmak gelirdi ama o dışkı taburesi var ya...
Tam ona layık bu adam.
Günahım kadar sevmiyorum kendisini. :mincika::of:

Küllerini wall mariadan serpiştirirlerdi niye öyle diyorsun? :( Demek istediğim o ana kadar çoktan kül olmasıydı.
Ya bence bir anıt mezar gerekiyor bugünün şehitlerine.
Armin'in yeri de okyanus kıyısından başkası değil.

Meh!
Zaten öyle çabuk ölmesinin de zevk verici bir yanı yok. İşkence ile ölmesini istiyorum.
Hani eskiden olsa aklıma anca diri diri yakmak gelirdi ama o dışkı taburesi var ya...
Tam ona layık bu adam.
Günahım kadar sevmiyorum kendisini. :mincika::of:
Vay cani. :(
Armin'in yeri de okyanus kıyısından başkası değil.
Armin manga sonunda okyanusta aradığı huzura kavuşacak.

Gözleri ufka bakan...

Sen ne anlarsın :hıh:

Tamam son zamanlarda ufak bir iki fire verdi ama genel olarak gümbür gümbür bir seri. Sonunun, son sayfada görünenin aksine, en iyi ihtimalle bittersweet olacağını düşünüyorum.

Tabi Hange ölürse iş değişir tabi. :mincika:
İnsanlığın bu kadına ihtiyacı var. İsayama çok güzel düşünmüş onu.:utaniyorum:

Sen ne anlarsın :hıh:

Tamam son zamanlarda ufak bir iki fire verdi ama genel olarak gümbür gümbür bir seri. Sonunun, son sayfada görünenin aksine, en iyi ihtimalle bittersweet olacağını düşünüyorum.

Tabi Hange ölürse iş değişir tabi. :mincika:
İnsanlığın bu kadına ihtiyacı var. İsayama çok güzel düşünmüş onu.:utaniyorum:
Seriye kötü diyen olmadı. :(
Rumour has it, Oda bu seriyi kıskanıyormuş ne diyosun :oleyo:
Rumour. :)

Levi Titan Shifter'ları öldüremiyor zaten, Mikasa da aynı şekil. Öldürmek için yaptıkları girişimlerin hepsinde sadece ağır yaralayabildiler.
Mikasa'nın kırk fırın ekmek yemesi gerektiği doğrudur. Ama Levi için tam olarak öldüremiyor diyemeyiz.

Beast titanı bilerek öldürmedi mesela. Yani istese o kılıcı ağzından sokup, gözünden çıkarmak yerine, boynuna geçirip kafasını kopararak öldürebilirdi.
Reiner'de "Iskaladım" dedi ama ben orada da öldürmekten ziyade titanlaşmayacak hale getirme amacı güttüğünü düşünüyorum.
Çünkü bir titan shifter'ı öldürmek çok saçma. En kötü ihtimalle serum verilmiş birine diri diri yedirilir.
Ama öldürmek kesinlikle ordunun lehine bir davranış olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık