Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Historia da saf kan olarak Kraliyet Kanı'na sahip değil ama olayın bununla alakalı olması zor. Ta dedenden de olsa 3 gram Kraliyet Kanı varsa yine etki etmesi mümkün. Manga ile alakalı bir spoiler var,animeciler bakmasın.

Onun dışında Historia mangada şu anda hamile. Babası kim belli değil,devlet büyükleri çocukluktan tanıştığı sıradan bir çiftçi diyor fakat İsayama bu kadar basit bir şekilde bırakmaz. Bebeğin Eren'den olma ihtimali çok yüksek benim gözümde.
Evet. Ama Eren'in farkı kurucu titanın gücüne sahip olması. Yani Eren, kraliyet kanına sahip olmadığı için değil, kraliyet kanına sahip olmadan kurucu titanın gücüne sahip olduğu için benim adayım.
Bak mesela Krista ve Reiner'ın çocuğu demiyorum. Reiner da yabancı o da titan sahibi. Ama Eren'de kurucu titan gücü var. Bir şekilde çocuğuna o gücü baskılayacak şekilde gelişmiş bir gen verebilir mi acaba? Vücutları mutasyon halinde sonuçta.

Eren, Krista'nın hamileliğine çok öfkeliydi. Eğer Eren'e tecavüz etmedilerse o çocuğun ondan olma ihtimali yok. Bebeğin babasının sıradan biri olması fikri bana da pek mümkün gelmese de benim aklımdaki baba Armin.

Evet. Ama Eren'in farkı kurucu titanın gücüne sahip olması. Yani Eren, kraliyet kanına sahip olmadığı için değil, kraliyet kanına sahip olmadan kurucu titanın gücüne sahip olduğu için benim adayım.
Bak mesela Krista ve Reiner'ın çocuğu demiyorum. Reiner da yabancı o da titan sahibi. Ama Eren'de kurucu titan gücü var. Bir şekilde çocuğuna o gücü baskılayacak şekilde gelişmiş bir gen verebilir mi acaba? Vücutları mutasyon halinde sonuçta.

Eren, Krista'nın hamileliğine çok öfkeliydi. Eğer Eren'e tecavüz etmedilerse o çocuğun ondan olma ihtimali yok. Bebeğin babasının sıradan biri olması fikri bana da pek mümkün gelmese de benim aklımdaki baba Armin.
Öyle bir şeyin olması saçma olur çünkü Founding Titan Eren'in geni falan değil ve sürekli kullanıcısı değişiyor. Öyle bir şey mümkün değil yani.

Eren Historia'nın hamileliğine hiçbir zaman sinirlenmedi aksine Historia'nın deve dönüşüp Zeke'i yemesine karşıydı. Şu anda hamile olduğu için deve dönüşemeyeceğinden de hükümettekilerin Historia'yı zorlaması anlamsız olduğundan Historia'nın kalan yaşam süresini azaltmasına hiç gerek kalmıyor. Historia'nın hamileliği hem Eren'in hem de Historia'nın işine geliyor.

Öyle bir şeyin olması saçma olur çünkü Founding Titan Eren'in geni falan değil ve sürekli kullanıcısı değişiyor. Öyle bir şey mümkün değil yani.

Eren Historia'nın hamileliğine hiçbir zaman sinirlenmedi aksine Historia'nın deve dönüşüp Zeke'i yemesine karşıydı. Şu anda hamile olduğu için deve dönüşemeyeceğinden de hükümettekilerin Historia'yı zorlaması anlamsız olduğundan Historia'nın kalan yaşam süresini azaltmasına hiç gerek kalmıyor. Historia'nın hamileliği hem Eren'in hem de Historia'nın işine geliyor.
Bilmiyorum. Bana olası geliyor. Dediğim gibi titan lullanıcılarının vücudu sürekli mutasyon halinde neden böyle bir etki de ortaya çıkmasın.

Hange'ye, Historia'yı feda ettin diye tepkiliydi ya hamileliğinden dolayı.

Bilmiyorum. Bana olası geliyor. Dediğim gibi titan lullanıcılarının vücudu sürekli mutasyon halinde neden böyle bir etki de ortaya çıkmasın.

Hange'ye, Historia'yı feda ettin diye tepkiliydi ya hamileliğinden dolayı.
O sayıyı bir daha oku öncelikle Eren Historia Zeke'i yerim dediği zaman karşı çıkıyor. Daha sonra sayının başında, günümüzdeki zamanda, Hange'ye "Historia'yı feda edemeyeceğinizi biliyordum." diyor. Devamında Hange "Başka bir yol buluruz." diyince Hange'ye tepki gösterip başka bir yol bulamayacaklarını söylüyor.

Moblit çok harika bir karakter ya. Bu bölümde "Hange-san" diye haykırışını gördükten sonra onun ne kadar özel bir karakter olduğunu hatırladım.
Muhtemelen Hange'ye karşı hisleri olan biri. Ama Isayama bunu basit bir birlikte çalışan kadın-erkek durumu olarak işlememiş. Bu hayranlık-hoşlantı karışımı bir his.
Mesela şu sahne;

Nasıl da gururla konuşuyor. Sürekli Hange'nin arkasında durup, onu uyaran adam ilk defa öne geçip "Siz benim kaptanımı ne sanıyorsunuz, yavaş!" diyor.

Mesela şu sahne;

Onu korumada, onun için kendine tehlikeye atmada ne kadar da kararlı. Çünkü biliyor. Hange o halde sürüne sürüne bir şey yapmaya çalışıyorsa onu durdurmanın tek yolu istediği şeyi ayağına getirmek. Bayılmanın eşiğindeyken bile geri dönmüyor kadın.
Muhtemelen başta "Nerden bulaştım bu işe." diye hayıflanıyordu Hange'nin delilikleriyle boğuşurken. Ama zamanla bunun basit bir delilik olmadığını fark etti. Moblit en nihayetinde bir survey corps askeri. Kendini bu uğurda adadığı aşikar. Ama survey corps'u ileriye götürecek adımları atan kişi Hange. Bunu gördükçe ona hayranlık duymamak elde değil. Hatta hayranlıktan biraz fazlası.

Keşke Isayama bu ikisine daha fazla sahne yapsaymış. Şimdi kimbilir ne oldu onlara?
Ama o korkunç tehlike altındayken bile beraberlerdi ve Moblit'in son sözü "Hange-san" oldu. (Yani şimdilik, devamı belirsiz, ama muhtemelen ikisi de öldü)

Moblit az işlenmiş ama hakkı verilmiş harika bir karakter. Seviyorum onu.:alkis::respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık