Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Gabi'yi nasıl unuttun yahu. Sasha'nın katili.
Ama Gabi'yi de sevmezsin ya. Birkaç chapter önceye kadar "eh yani böyle yetişmiş yapacak bir şey yok." diyordum ama Sasha'nın ailesi Gabi'nin Sasha'yı öldürdüğünü öğrendiğinde bile Gabi'ye iyi davranmalarına rağmen hâlâ gelmiş Ada'daki Şeytanlar diyor millete.

Ama Gabi'yi de sevmezsin ya. Birkaç chapter önceye kadar "eh yani böyle yetişmiş yapacak bir şey yok." diyordum ama Sasha'nın ailesi Gabi'nin Sasha'yı öldürdüğünü öğrendiğinde bile Gabi'ye iyi davranmalarına rağmen hâlâ gelmiş Ada'daki Şeytanlar diyor millete.
Cidden haklısın, fakat ben pek kızamıyorum Gabi'ye. Ne tür psikolojik baskılar altında yetiştiğini biliyoruz. Ancak Falco diye bir çocuk da var orada. Snk evrenindeki en iyi insan belki de. Umuyorum deve falan dönüşmeden yaşayacaktır.

Cidden haklısın, fakat ben pek kızamıyorum Gabi'ye. Ne tür psikolojik baskılar altında yetiştiğini biliyoruz. Ancak Falco diye bir çocuk da var orada. Snk evrenindeki en iyi insan belki de. Umuyorum deve falan dönüşmeden yaşayacaktır.
Heh işte ben de tam olarak böyle düşünüyorum. Karakter güzel karakter. Anlayabiliyorum yani ben onu. Ne yaparsa yapsın.
Nefret edemiyorum da bu yüzden.
He bir de şu var.

Bu kız daha çocuk. Hala yargı yeteneği, doğru algısı vs tam yetişmemiş.
Falco fazla olgun sadece. Armin gibi yani kısaca.

Olay yine büyük oranda Eren'de bitiyor. Reiss kralının iradesini aşar ve Kurucu Dev'in gücünü tam manasıyla kontrol edebilirse tüm sorunların çözümü.

Ama yazar bu kadar basit bir yol izlemez bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık