Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

İzleyecek anime bulamayınca sıkıntıdan mecbur güncele geldim. Bunu belirteyim. Neyse.

Şu duvar mevzusunu çözemedim. Kafam pek boşken izleyemedim. Duvardaki delik sonra o deliğin olmaması falan oraları çözemedim ya da yanlış anladım birisi özet geçsin. :(

Devler yok muydu hatta maymun reyiz yönlendirdi ya? Nasıl bir anda hepsi yok oldu da bulamadılar? Mangadan spoiler vermeyin.

İzleyecek anime bulamayınca sıkıntıdan mecbur güncele geldim. Bunu belirteyim. Neyse.

Şu duvar mevzusunu çözemedim. Kafam pek boşken izleyemedim. Duvardaki delik sonra o deliğin olmaması falan oraları çözemedim ya da yanlış anladım birisi özet geçsin. :(

Devler yok muydu hatta maymun reyiz yönlendirdi ya? Nasıl bir anda hepsi yok oldu da bulamadılar? Mangadan spoiler vermeyin.
Mangadan spoiler vermeden bunlar açıklanmaz. :( Büyük ihtimal bu sezon öğrenemeyeceksin ne olduğunu.

Hmm yanlış görmemişim o zaman. Duvarda açık varken birden kapandı yani sebebini bilmediğimiz bir şekilde. Devler etraftayken bir anda yok oldu yani. Anladım. :(

Bunun da mı mangasına yetiştin? :/ Animede güncel sanıyordum seni.
Duvardaki açıkla ilgili sadece şunu söyleyebilirim:
Surda delik yoktu.

Duvardaki açıkla ilgili sadece şunu söyleyebilirim:
Surda delik yoktu.
Haydaaaaaaaaaa. :(
Tüm bu gizemlerin animede açıklanmasını beklersen 3-4 yıl beklersin o yüzden bekleyemedim güncele geldim. :/
Anladım. Güzel anime-manga bulabilirsem bunun mangasına falan sarmam sanırım. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık