Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Bu Gabi'nin akıllanması için ne olması gerekiyor, çok merak ediyorum. Bir insanın beyni yıkanır, bunu anlarım. Fakat bu kadar da mal olunmaz. Gözünün önünde olanı görmüyor. Kızını öldürdüğü adam fırsatı olmasına rağmen ona zarar vermiyor, bu da hala boş boş konuşuyor.

Bu Gabi'nin akıllanması için ne olması gerekiyor, çok merak ediyorum. Bir insanın beyni yıkanır, bunu anlarım. Fakat bu kadar da mal olunmaz. Gözünün önünde olanı görmüyor. Kızını öldürdüğü adam fırsatı olmasına rağmen ona zarar vermiyor, bu da hala boş boş konuşuyor.
Gabi'yi Eren ile karşılaştırıyorlar ama Eren hiçbir zaman bu kadar bağnaz ve beyni yıkanmış bir ruh halinde olmadı.Gabi dediğimiz karakter buna kıyasla en kibar tabir çomar diyebileceğimiz bir kişi.

Üye silindi 6810

Bu gabi denilen velet ne boş bir şey ya eren gözü önünde kendinden bin kat güçlü (gabi den) devleri tokatlıyor bu hayla eren jegar diyo mal bi güçlen güçsüz olduğunun farkına var öyle git döv salak bebe. eren saldırmasaydı marley lere nefret zinciri olmazdı diyorum kendi kendime ama bizimkide haklı be adamlar 100 yıl boyunca kaç kişi nin ölümünün sebebi oldular, mal gabi git önce kendi ırkına refah özgürlük getirebilecek kişiyi düşün ve mal gibi marley kölesi olmakdan kurtulmanın imkanı varsa dene denemede bu adam niye saldırdı bize diye düşün en azından salak bebe.

Gabi'yi başta deve yem etmek vardı da, çocuk işte, atsan atılmaz, yem etsen ahlaka uygun değil.

En sinir bozucu olan şey ise bu gabi denen beyinsiz ileride iyi biriymiş gibi bir hallere bürünüyor olması. Bizim aptallar bu gabi denen veledi yaptıklarından sonra nasıl bu kadar iyimser davranıyorlar akıl alır gibi değil. En azından bir hapishaneye filan tıkın şu şımarık beyinsiz veledi. Harbiden çok mantıksız, şüphe ile yaklaştıkları ereni hapisteyken öldürecekler neredeyse ama gabi denen çocuk etrafda eldialılardan iyilik görüyor sürekli :D harbiden çok saçmalamışlar bu gabi olayında.

En sinir bozucu olan şey ise bu gabi denen beyinsiz ileride iyi biriymiş gibi bir hallere bürünüyor olması. Bizim aptallar bu gabi denen veledi yaptıklarından sonra nasıl bu kadar iyimser davranıyorlar akıl alır gibi değil. En azından bir hapishaneye filan tıkın şu şımarık beyinsiz veledi.
Bizim tayfa dediğimiz Eren'in yardakçıları dışında Keşif Birliğinden geriye kalanlar kadar kolpa adam yok şu seride. Bunlarin arasında kankasını gözleri önünde titana yedirenleri affeden Jean ve Sasha'yı öldürmesine rağmen Gabi'nin bulunduğu Marley tarafı ile aynı tarafta olan Connie gibi tipler var.Annie denilen kız takımının adamlarını teker teker öldürmesine rağmen hala daha aynı ortamda bulunabilen Levi zaten ayrı bir vaka.

Üye silindi 6810

Bizim tayfa dediğimiz Eren'in yardakçıları dışında Keşif Birliğinden geriye kalanlar kadar kolpa adam yok şu seride. Bunlarin arasında kankasını gözleri önünde titana yedirenleri affeden Jean ve Sasha'yı öldürmesine rağmen Gabi'nin bulunduğu Marley tarafı ile aynı tarafta olan Connie gibi tipler var.Annie denilen kız takımının adamlarını teker teker öldürmesine rağmen hala daha aynı ortamda bulunabilen Levi zaten ayrı bir vaka.
Mangadan spo varmı reis bu mesajda gizli içerik içine almışsında ona göre bakıcam

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık