Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

İlk ikisi tüm zamanların en efsane openingleri listesinde zirveyi zorlayacak eserler zaten. İkincisi bir de milli marş gibi olduğundan insanı farklı tribe sokuyor tam nakarata girdiği anda bayrakların dalgalanması vs.
Modern sanat gibi saçma sapan bişi birde. Arada kalpli balinalar maymunlar falan var ne alakaysa lskdfjlsdjf çok acayip bir kafa. Lsd böyle bişi heralde.

Son açılış şarkısını güzel yapan görselleri, müzikle uyumlular, o kaosu güzel veriyor. Yoksa, salt şarkı olarak bakarsak bence de zayıf. Genel olarak zaten iyi açılış şarkıları var. (5. açılış şarkısı dışında)

Kapanış şarkıları da çok hoşuma gidiyor. Son sezonun kapanış müziği çok hoş.

Şerefsizler bu kapanış şarkısında manga okuyucusuna bile spoiler vermişlerdi.

En iyisi bu bence.
Başta ben de öyle düşünüyordum. Ama 2. açılışın en iyi düşünüyorum artık. 1. açılış çok iyi bir anime başlangıç açılışı ama bunu kabul etmek gerek. Açılışı izleyen ilk sezonu bitiriyordu bir anda. Ama 2. açılış, işte zirve bu bence. Sözler de çok uyumlu.

Linked Horizon'ın genel akımın dışına çıkarak sözler arasına İngilizce yerine Almanca serpiştirmesi bile cidden insanda farklı bir etki bırakıyor, her ne kadar genel Alman yorumlarında telaffuzun çok farklı olması dolayısıyla Almanca söz olup olmadığını anlamamış olduklarını görsem de:).

Of of of of EFSANEYDİ
Savaş sahneleri çok iyiydi. Uçtum bölümü izlerken. Tabi Eren baya sayko duruyodu da neyse...
Levi ve Mikasa... Ackermanlara kurban beee Porco ve Pieck şok geçirmeye devam etsin :utan:
Armin-sama:utaniyorum:
Sasha ne zaman nişancı olmuş ve Jean o ne heybettir yiğidim:utangac:
Ortalık cehenneme döndü maşallah?
Bu arada Porconun da hakkını yemeyelim o da iyi show yaptı iyi dayak da yedi. Erenin çene hareketi baya iyiydi şok geçirdim ama o animasyon neydi lan kanser olcaktım...
Reinerı bırakın adam ölsün işte bıkmış herif sizden?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık