Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Umarım resimler görünüyordur. Levi benim gözümde de bitti.
Levi'nin bunu demesi duygusal nedenden kaynaklı. Erwin kadar iyi bir lider, zeki birisi demek istemiyor.. Armin dahil, herkes bir Erwin gelmeyeceğini biliyor zaten. :D

Ayrıca Armin biraz küçümseniyor gibi. Zeka olarak pek eksikliği yok, sadece Erwin gibi bir lider değil. Ona göre daha duygusal.

Levi'nin bunu demesi duygusal nedenden kaynaklı. Erwin kadar iyi bir lider, zeki birisi demek istemiyor.. Armin dahil, herkes bir Erwin gelmeyeceğini biliyor zaten. :D

Ayrıca Armin biraz küçümseniyor gibi. Zeka olarak pek eksikliği yok, sadece Erwin gibi bir lider değil. Ona göre daha duygusal.

Zeki olduğunu düşünmüyorum Armin'in.

Anime konusunda karakterin bütün manga boyuncaki hali konuşuluyor. Açıktan farklı bir karakterle seriye olan etkileri karşılaştırılıyor :( .

En mükemmel manga sayfasını atayım o zaman. Bunu hak ettin.
Kusura bakma da, bunların hiçbiri beni şaşırtan, akıllıca hamleler değildi. O evrendekilerin mallığından kaynaklı bir durum var. Elinde titan varsa küçük bir deliği büyük bir şeyle kapatmayı akıl etti diye bir karaktere zeki falan demem ben. Eren ilk titana dönüştüğünde aklıma benim bile geldi bu fikir. Duvarın deliklerine büyük bir şeyler koyup gedikleri kapatsınlar diye. Şu sayfada sayılan üç şeyden biri bire insanı hayrete düşürecek seviyede fikirler değil bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık