Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Annie'yi dövmesinin aslı astarı yok yani öyle mi? :D

@Notanymore Hani yav cevap bekliyorum?
Ne cevap vereceğimi bilemedim. Animede izleyeli çok oldu. Ama hatırladığım kadarıyla bir çok yerde hikaye yumuşatılmış ve Levi biraz oraların bıçkın delikanlısı gibi gösterilmiş animede.
Bunlar senin için ne kadar ifade eder emin olamıyorum.
Bir de en sonda Levi-Erwin konuşması var. O animede var mıydı yok muydu hatırlayamadım.
:bilmem:

Düşünüyordum. :hmm:

Ne cevap vereceğimi bilemedim. Animede izleyeli çok oldu. Ama hatırladığım kadarıyla bir çok yerde hikaye yumuşatılmış ve Levi biraz oraların bıçkın delikanlısı gibi gösterilmiş animede.
Bunlar senin için ne kadar ifade eder emin olamıyorum.
Bir de en sonda Levi-Erwin konuşması var. O animede var mıydı yok muydu hatırlayamadım.
:bilmem:

Düşünüyordum. :hmm:
Bir konuşma geçiyordu da. Neyse ya mangasını okumam zaten bunu okuyayım da tadına bakmış olurum hem.

Youtube algoritması sağ olsun önüme düşürdü, yeni bir video değil belli ki ama paylaşayım dedim :) Birkaç noktayı anladığım kadarıyla yazayım:

-Hikayeye dair ilk fikri bir bilgisayar oyunundan edinmiş. Uzaylılar dünyayı işgale geliyormuş, o da bu uzaylılar insan olsaydı şekil olurdu diye düşünmüş :oleyo:

-Hikayesini yayıncılara götürdüğünde beğenmişler ama çizimini beğenmedikleri için geri çevirmişler en başta :oleyo:

-Okulla arası yokmuş, başarılı biri değilmiş. Mangaka olmasa bi baltaya sap olamayacağını düşünüyormuş. Muhtemelen internet kafe işletirmiş.

Aslında başlarda çok daha farklı tasarlamış seriyi. İnsanların titanlara dönüşüp savaştığı bir bölüm bile var. Ama sevilmiyor titanlara dönüşüp savaşanlar ama yine de muhtaçlar diye onlara katlanılıyor varlıklara. Eren meren yok tabi.

Bu bölümü okumadan önce de başka bir yerde 3dmgyi tasarlamadan önce insanları çok yükseğe zıplayabilecek şekilde düşündüğünü ve o şekilde tasarladığını da okumuştum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık