Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

geçemedikleri içinde olabilir koku değilde
Koku veya başka bir duyu, daima yiyebilecekleri insanlara yöneliyorlar ve onları buluyorlar.
Çatı parçalıyor, binalardan ara sokaklara sarıyor, pencereden elini sokup insan alıyorlar. Ymir de yıllarca toprağa gömülüp uyurken yakınında birkaç insan kamp yapınca uyanıp yemeye başlıyor. Boş boş yürüyü karşılarına insan çıkınca yemiyorlar sadece, yakınlarında insan olunca doğrudan yöneliyorlar.
Şehirler bu yüzden belli noktalara yapılmış zaten. Titanlar oralara biriksin ve her yeri savunmak zorunda kalmasınlar diye.

Yani kumu kazar, adamı çıkarıp yerlerdi.

Son bölümden sonra Zeke için yazılanları biraz bu şekilde okudum. Umarım gelecekte siz de, benim kadar olmasa da, sevmeye başlarsınız.

Son bölümden sonra Zeke için yazılanları biraz bu şekilde okudum. Umarım gelecekte siz de, benim kadar olmasa da, sevmeye başlarsınız.

Mangayıda okudum ama hayla nefret ediyorum. Sadece çocukluk haline üzülmüştüm ebeveynlerini tarafından kullanıldığı için ama büyümüş hali için nefretim çok büyük. Herhalde fazlasıyla ikiyüzlü yazılmış, acımasız bir kötü olmasından sempati duyamıyorum :bilmem:

Mangayıda okudum ama hayla nefret ediyorum. Sadece çocukluk haline üzülmüştüm ebeveynlerini tarafından kullanıldığı için ama büyümüş hali için nefretim çok büyük. Herhalde fazlasıyla ikiyüzlü yazılmış, acımasız bir kötü olmasından sempati duyamıyorum :bilmem:
İki yüzlü değil, bu devirde aklını kullanmazsan kurda kuşa yem olursun, Zeke yem olmak yerine kurt oluyor.

Onu şu anki kişi yapan şey zaten çocukluğu. Shingeki no Kyojin'de kötü diyebileceğin bir taraf yok, herkes gri. Ha illa Zeke kötü adam diyeceksen bile ne kadar iyi bir kötü adam olduğunu kabul etmen gerekir.

Aynen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık