Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Yok gerçekten açıklayıcı oldu. 145 kral denince o geriye kalan 1700 yıl doluyor.

Nazi propagandası demek zorlama. Tam tersi, Nazi alegorisi gibi tipleri onların yaptığı gibi gettolara kapattırmış.
Ben yanlış anlamışım o kısmı olur öyle :D

Dediğim gibi mangayı başka taraflarıyla okuyan ve "Hüminstim" diye takılan tayfanın işi o. Yoksa okuyan herkes anti Nazi bir taraf işlediğini fark eder.

İlk sezondan sonra mangaya geçtim, ilk kısımları tekrar okumadım, ondan olabilir.
Ah işte bak. Mesela bu kadın nasıl titanları incelemeye bu kadar kafayı takmış bilmiyorsun.

İlk sezonda meşhur bir sahne var ya, temizlik sonrası Hange odaya gelir, Levigil kaçar ve Eren, zavallı Eren, Hange ile beraber kalır.
Hange sabaha kadar konuşur, devlerle ilgili araştırmalarını anlatır.
Eren sürünmelerde, sabaha kadar kadını dinlemiş ama öğrendiği yeni bir şey yok. En son bir sorar, bu merak nerden geliyor falan diye.
Hange de aslında zamanında sıradan bir askermiş.
Hatta bayağı ateşli bir şeymiş. Tıpkı Eren gibi. Bir gün sinirle öldürdüğü titanlardan birinin kafasını tekmelemiş ve koca kafa uçmuş.
(Hange'nin sinirlenince ne kadar tehlikeli olduğunun göstergesi. :oleyo2:)

Bunun üzerine kafasına takılmış, biz bu titanlar hakkında hiçbir şey bilmiyoruz ama onlarla savaşıyoruz. Bu şekilde gitmez diye.

Yani Hange aslında titanlarla kafayı bozmuş biri değil. Kadın gerçek bir savaşçı. Harika bir asker. Duvarların dışına çıltıklarında 3dmg ile savaşıyor, duvarların içinde titanların sırrını çözerek, savaşmayı kolaylaştırmak için araştırmalarıyla savaşıyor.
Ama insanlığını da yitirmemeye niyetli. Titanlara işkence ederken, canı yanan bir canlının atması gereken çığlığı kendisi atıyor ki, yaptığı şeyin normal bir şey olmadığını unutmasın.
(Favori sahnemdir mesela o)

Mesela ilk sezonun sonunda Annie'yi titan halindeyken yakaladıkları sahne de tamamen filler.
Resmen Hange'yi karalama çabası. :artiz:

Levi'ın geçmişini mangada mı gördün animede mı?
Mesela orada da değiştirilmiş Hange.:artiz:

Hange harika bir karakter. :respect:

Ah işte bak. Mesela bu kadın nasıl titanları incelemeye bu kadar kafayı takmış bilmiyorsun.

İlk sezonda meşhur bir sahne var ya, temizlik sonrası Hange odaya gelir, Levigil kaçar ve Eren, zavallı Eren, Hange ile beraber kalır.
Eren sürünmelerde, sabaha kadar kadını dinlemiş ama öğrendiği yeni bir şey yok. En son bir sorar, bu merak nerden geliyor falan diye.
Hatta bayağı ateşli bir şeymiş. Tıpkı Eren gibi. Bir gün sinirle öldürdüğü titanlardan birinin kafasını tekmelemiş ve koca kafa uçmuş.

Bunun üzerine kafasına takılmış, biz bu titanlar hakkında hiçbir şey bilmiyoruz ama onlarla savaşıyoruz. Bu şekilde gitmez diye.

Yani Hange aslında titanlarla kafayı bozmuş biri değil. Kadın gerçek bir savaşçı. Harika bir asker. Duvarların dışına çıltıklarında 3dmg ile savaşıyor, duvarların içinde titanların sırrını çözerek, savaşmayı kolaylaştırmak için araştırmalarıyla savaşıyor.
Ama insanlığını da yitirmemeye niyetli. Titanlara işkence ederken, canı yanan bir canlının atması gereken çığlığı kendisi atıyor ki, yaptığı şeyin normal bir şey olmadığını unutmasın.

Mesela ilk sezonun sonunda Annie'yi titan halindeyken yakaladıkları sahne de tamamen filler.

Mesajini okumadım. En son paragrafina okumamla mesajina katilmam bir oldu.

Levi'ın geçmişini mangada mı gördün animede mı?
Mesela orada da değiştirilmiş Hange.:artiz:

Seri bitince zaten defalarca baştan okurum, oturur o kısımlar da.

Levi'nin geçmişini mangada okudum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık