Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Bir olay yoktu sadece bodrum'a gitmek için bir 5 6 dk falan geçti yani onceki bolumler gibi fazla tatminkar olmadi.
He henüz herhangi bir şey öğrenmediler.
Ama sahiden 3 sezondur çırpınıyorlar. Koca bir kolorduyu ve kumandanı feda ettiler.
Muhtemelen o duygu geçişleri ve tasvirlerin işlendiği bir bölümdür.
Bir önceki bölümden sonra güzel bir geçiş olmuştur bence.

Sen ne hissettin?

He henüz herhangi bir şey öğrenmediler.
Ama sahiden 3 sezondur çırpınıyorlar. Koca bir kolorduyu ve kumandanı feda ettiler.
Muhtemelen o duygu geçişleri ve tasvirlerin işlendiği bir bölümdür.
Bir önceki bölümden sonra güzel bir geçiş olmuştur bence.

Sen ne hissettin?
Kitap'ta şifreli şey vardı normaldi bana göre. Bundan sonrakinde bir şeyler bekliyorum.

Biliyor olmama rağmen çok etkileyiciydi sondaki sahne. Dramatikleştirmeyi iyi biliyorlar.

HxH'de Dark Continent'in öğrenilme anı bunun yanında okul piyesi gibi kalıyor.

Özlemiştim. 5 yıl ara vermeye değmiş.

Ben armin’i seçmedim. Ben sadece erwin’in ölmesine izin verdim.

Ulan levi ne adamsın:D
Levi baba

Erwin görseydi keşke o fotoğrafı. Hayatını adadığı merakı hiçliğe karıştı. :(

Kör oldum.
KÖR OLDUM!!!! :agla:

O nasıl bir animasyondu. Bölümü İsayama'yı çizdirdiniz siz?
Armin koca kafa, Levi cool dev, Eren zaten Allah'lık...
Dublaj bile oynanıktı.
Ne izledim ben? :hoo:

--------------------------

Bölümdeki küçük küçük fillerlar çok güzeldi. O duygu halini güzel yansıtmış.
Levi, Eren'i tekmeliyor muydu hatırlamıyorum ama güzel bir detay olmuş, güldürdü.
Sonrasında eğilip Eren ve Mikasa'nın ellerine başını koyduğu sahneyi ise ben biraz daha yumuşak bir tonda bekliyordum.
Bana orada çok babacan geldiydi mangada. Keşke biraz daha yavaş geçselerdi o kısmı. :(

Levi aslında sadece Erwin için diyor ama Armin'i de düşündüğünü biliyoruz. Erein ölmeliydi. Bunu hakediyordu. Onu diriltmek bir dostun ona yapacağı şey değildi.
Ama Armin'i ölüme terk edip, Erwin'i diriltmek gerçek bir trajedi olurdu.:üzgünüm:

Mantıklı seçenek değildi ama yanlış bir tercih de değildi.

Şimdi gelelim asıl mevzuya. :sapkali:
Malum flashback sahneleri geliyor. Buradan anime izleyicilerine sesleniyorum. Önümüzdeki bölümü izlemek için acele etmeyin. Kendinize güzel bir boşluk hazırlayın. Kendinizi çikolataya, şekere ve bilimum seratonin kaynaklarına boğun.
Malum, flashback geliyor. Gördüğümüz son flashback'in Levi'ın gençliği olduğundan yola çıkarak ne demeye çalıştığımı anlıyorsunuzdur sanırım. :artiz:

Kör oldum.

Dublaj bile oynanıktı.

Levi, Eren'i tekmeliyor muydu hatırlamıyorum ama güzel bir detay olmuş, güldürdü.
Sonrasında eğilip Eren ve Mikasa'nın ellerine başını koyduğu sahneyi ise ben biraz daha yumuşak bir tonda bekliyordum.
Bana orada çok babacan geldiydi mangada. Keşke biraz daha yavaş geçselerdi o kısmı. :(

Levi aslında sadece Erwin için diyor ama Armin'i de düşündüğünü biliyoruz. Erein ölmeliydi. Bunu hakediyordu. Onu diriltmek bir dostun ona yapacağı şey değildi.
Ama Armin'i ölüme terk edip, Erwin'i diriltmek gerçek bir trajedi olurdu.:üzgünüm:

Malum flashback sahneleri geliyor. Buradan anime izleyicilerine sesleniyorum. Önümüzdeki bölümü izlemek için acele etmeyin. Kendinize güzel bir boşluk hazırlayın. Kendinizi çikolataya, şekere ve bilimum seratonin kaynaklarına boğun.
Malum, flashback geliyor. Gördüğümüz son flashback'in Levi'ın gençliği olduğundan yola çıkarak ne demeye çalıştığımı anlıyorsunuzdur sanırım. :artiz:
Bol bol peçete hazırlasınlar.

Kör oldum.

Dublaj bile oynanıktı.

Sonda bir tane Grisha'nın Flashback'i vardı. Levi'ninde sonda flashbacki var da ben mi kacirdim?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık