Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Bu belki yazılmış olabilir hatırlamıyorum ama olsun.

Teori :

Son savaş Carrot'un Sulong dönüşümünden tam 1 ay sonra dolunay zamanı gerçekleşecek.Böylelikle İnu ve Neko'nun nihai formlarını görebileceğiz o şekilde kafa tutacaklar rakiplerine.Mangakanın tüm bu şu kadar gün sonra festival var son savaştan önce muhabbetleri bu zamana denk getirme çabasının ürünü.

Bu belki yazılmış olabilir hatırlamıyorum ama olsun.

Teori :

Son savaş Carrot'un Sulong dönüşümünden tam 1 ay sonra dolunay zamanı gerçekleşecek.Böylelikle İnu ve Neko'nun nihai formlarını görebileceğiz o şekilde kafa tutacaklar rakiplerine.Mangakanın tüm bu şu kadar gün sonra festival var son savaştan önce muhabbetleri bu zamana denk getirme çabasının ürünü.
Yazıldığını hatırlıyorum ama "hangi sayfada" sorsan soyleyemem.

Dün bahsetmiştim zaten ama buraya da yazayım da sonra dönüp "Bak ben demiştim" demek istiyorum.

Jesus Burgess, Marco'nun meyvesini yiyecek. Marco'nun ölümü kimin elinden olur bilmiyorum ama ölürse meyveyi Burgess'ın yiyeceğine kesin gözü ile bakıyorum.

Zoro Jack'i, Sanji Page One'ın üstünü alacak.

Linlin ile Kaido dövüşecek ve serideki işk yonko dövüşünü göreceğiz. Shanks ile Wb'ninki sayılmaz.

Franky uçan altılıdan birisini alacak.

Bütün novalar bizim tarafta yer alacak.

Koshiro Wano'ya gelecek.

Söylenmemiş şeyler değil zaten bunlar da.

Van Augur Yarasa Meyvesi yiyecek(Mistik veya Antik olur mu bilmem), Burgess bir şekilde ölmüş Marco'nun meyvesini yiyecek. Son olarak Teach KK olacak.

Ek olarak mutlaka bir noktada Teach ve Luffy bir ittifak veya ateşkes yapacak ya da yapmak zorunda kalacak.

Her biri gerçekleşince böyle olacağım,

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık