Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Çok nokta atış bir teori olmayacak ama ben E. Oda'nın bir karakteri lotr'dan veya harry'den alıntılayacağını düşünüyorum.

King, Queen ve Jack'in meyveleri belli. Jack zaten belli de diğerlerine şuradan ulaşabilirsiniz:
2 parmaklı bayağı tembelhayvan. Queen, ikinci komutan. Okama. Sanji'nin yavaş rakibi. Bu sebeple de ezilmeyecek.
Kılıçdişli kaplan King. Zoro'nun rakibi. Zira kılıç.

Yanlarına birini veririz, sıkıntı yoh. :oleyo:

Shanks ve Mihawk eşit kılıç yeteneklerine sahip. Mihawk gidip en iyiyi yenince ünvan ona geçti. En iyi ünvanını alıp döndüğünde shanksin kolu kopmuştu. Bir daha dövüşmediler. Sonuç olarak Mihawk en iyi kılıç ustası ünvanının sahibi olarak kaldı. Shanksten güçlü birini bekliyor. Çünkü kendisi de shanks kadar güçlü.

Seri sonunda Luffy 2 meyveli teachi (yerse 3 meyveli), Zoro ise 2 meyveli shiryuyu(1 meyve de kılıca yedirir) yenecek.

2 parmaklı bayağı tembelhayvan. Queen, ikinci komutan. Okama. Sanji'nin yavaş rakibi. Bu sebeple de ezilmeyecek.
Kılıçdişli kaplan King. Zoro'nun rakibi. Zira kılıç.

Yanlarına birini veririz, sıkıntı yoh. :oleyo:
Daha geçenlerde Buz Devri serisini tekrardan bitirdim. Komutanların meyvelerini buradan esinlense şahsen çok hoşuma giderdi. Ama tembel hayvan biraz işi bozuyor gibi. :D O tipten nasıl bir yaratık çıkarırdı orasını Allah bilir. :D

Daha geçenlerde Buz Devri serisini tekrardan bitirdim. Komutanların meyvelerini buradan esinlense şahsen çok hoşuma giderdi. Ama tembel hayvan biraz işi bozuyor gibi. :D O tipten nasıl bir yaratık çıkarırdı orasını Allah bilir. :D
Valla güzel olabilir bence. Ağır karakter. Sanji'nin hızına bakınca ona karşı koyabilir falan.

Dragon ile Akainu birlikte yetişmiştir. Kizaru ile üçlüdürler. Kuzan bunların yanındaki velettir. Luffy'nin anası Akainu'nun kardeşi ya da sevdiği kişi çıkar. Akainu'nun defalarca Dragon deme sebebi bunun ekipten ayrılışı veya Luffy'nin anasıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık